Ruslanas Kirilkinas pristato naują dainą "Prisiglausk" (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Ruslanas Kirilkinas pristato naują dainą "Prisiglausk" (video)

Pir, 05/30/2022 - 21:35
Kategorija:
0 komentarų

Ruslanas Kirilkinas pristato naują dainą "Prisiglausk" ir vaizdo klipą. "Žmogus trokšta mylėti ir būti mylimas. Apsikabinimas atstoja tūkstantį nereikalingų ir tuščių žodžių. Jei prisiglaudę pajutote kūnu bėgančius šiurpuliukus, vadinasi tikra meilė stovi prieš jus", - sako atlikėjas.

"Daina "Prisiglausk" pareikalavo daug laiko, kantrybės ir tikėjimo. Pirmieji įrašo bandymai buvo pradėti dar prieš karą Ukrainoje. Kaip ir visas pasaulis, buvome nežinioje ir didžiulėje baimėje bei laukime kada gi viskas pasibaigs. Deja, tačiau karas vis dar nesibaigia, kad ir kaip sunku susitaikyti su tokia realybe, bet gyvenimai mūsų niekur nedingo. Mes ir toliau privalome dirbti, kurti, svajoti ir tikėti.

Žmogui reikia žmogaus, kad jį mylėti, jausti, prisiglausti…

Viskas tampa netikra ir beprasmiška, kai nustojame tikėti, mylėti… Kartais apsikabinimas atstoja tūkstantį nereikalingų ir tuščių žodžių. Dovanodami kūrinį Prisiglausk, norime palinkėti nenustoti tikėti ir mylėti vienas kitą, nerti į vasarą su lengvumu ir gera nuotaika. Tad jei prisiglaudę pajutote kūnu bėgančius šiurpuliukus, tai geras ženklas, vadinasi tikra meilė stovi prieš Jus", - pristatydamas dainą GayLine.LT sako atlikėjas.