kritika

Adele koncerto metu užtildė homofobą: „Ar tu visiškai kvailas?“ (video)

Tūkstančiai žmonių išreiškė palaikymą visame pasaulyje žinomai dainininkei Adelei, kuri pro ausis nepraleido homofobinio pasisakymo savo koncerto metu. Vienam žmogui iš salės sušukus - „Pride užknisa“ – atlikėja neliko skolinga.

Eurovizijoje drausta kelti ne tik ES vėliavą. Konkurso nugalėtojas nežada tylėti

Europos Sąjunga spaudžia Eurovizijos organizatorius pateikti atsakymus dėl ES vėliavos draudimo Eurovizijos metu. Tuo metu dainų konkurso nugalėtojas prakalbo apie „dvigubus standartus“ - nes buvo draudžiama ir nedvinarės tapatybės žmonių vėliava.

LGBTQ+ priklausanti žvaigždė susilaukė kritikos. Pozavo su Rusijos džemperiu

Kovo 4-ąją Lietuvoje planuojanti koncertuoti LP (jie/jos) vakar socialiniame tinkle Instagram paskelbė nuotrauką su džemperiu ant kurio Rusijos vėliava ir užrašas „LP Russia Official“. Įraše savęs jokiai lyčiai nepriskiriantys LG įdėjo nuorodą į gerbėjų klubo Rusijoje paskyrą.

FIFA komandų kapitonams neleis dėvėti LGBTQ+ paramos raiščio. Pristatė 8 alternatyvas

Moterų pasaulio čempionate komandų kapitonėms bus leista nešioti raiščius su žinutėmis apie įtrauktį, lyčių lygybę ir taiką. FIFA suvienodino raiščius po milžiniškos kritikos, kai vyrų turnyre buvo uždrausti vaivorykštės spalvų raiščiai. Jie ir toliau bus draudžiami.

Minint tarptautinę moterų solidarumo dieną surengtas performancas. Kritikos kliuvo ir valdžiai

Vinco Kudirkos aikštėje Vilniuje šiandien surengtas performansas, kuriuo siekta atkreipti dėmesį į moterų padėti Lietuvoje ir visame pasaulyje. Spaudžiant šaltukui, performanso dalyvės nusirengė ir apsikeitė viena kitos rūbais - taip išreiškiant paramą ir solidarumą visoms moterims.

Izraelio kerštas už kritiką - europarlamentarė 9 valandas laikyta oro uoste, vėliau deportuota

Su oficialia Europos Parlamento delegacija į Palestiną vykusi Europos Parlamento narė Ana Miranda patyrė tikrą pažeminimą. Izraelio valdžia oro uoste 9 valandas naktį jai neleido kirsti sienos, o vėliau ji deportuota į Ispaniją.