LGBTQ+ priklausanti žvaigždė susilaukė kritikos. Pozavo su Rusijos džemperiu

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

LGBTQ+ priklausanti žvaigždė susilaukė kritikos. Pozavo su Rusijos džemperiu

Ant, 02/27/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Kovo 4-ąją Lietuvoje planuojanti koncertuoti LP (jie/jos) vakar socialiniame tinkle Instagram paskelbė nuotrauką su džemperiu ant kurio Rusijos vėliava ir užrašas „LP Russia Official“. Įraše savęs jokiai lyčiai nepriskiriantys LG įdėjo nuorodą į gerbėjų klubo Rusijoje paskyrą.

Ši nuotrauka sulaukė nemenkos kritikos ir netrukus buvo ištrinta. Vietoj jos buvo paskelbtas kita žinutė, skelbia LRT.

„Aš taip didžiuojuosi savo gerbėjams visame pasaulyje. Žinau, kad Baltijos šalyse yra daug ukrainiečių pabėgėlių ir noriu, kad mano ukrainiečiai gerbėjai žinotų, kaip stipriai juos palaikau, visuomet palaikiau ir myliu jus“, – video įraše kalbėjo dainininkai.

Minėtas skandalas jau sukėlė diskusijas ar nereikėtų LP koncerto atšaukti. „Medusa Concert“ vadovas Remigijus Knabikas TV3 portalui teigė, kad to neketina daryti.

„Koks pagrindas atšaukti koncertą? Tik dėl to, nes ji susitiko su gerbėjais rusais? Aišku, tokie veiksmai tikrai ne laiku ir ne vietoje. Pas mus žmonės stipriai reaguoja, tačiau reikia suprasti, kad amerikiečiai yra atitrūkę, jie taip paprastai nesupranta, kokia yra mūsų situacija. LP neišreiškė jokio palaikymo Rusijai“, – TV3.lt teigė R. Knabikas.

Šiandien po pietų „Žalgirio“ arena pranešė, kad atšaukia JAV atlikėjos LP koncertą.

LP jau ne kartą yra koncertavę Lietuvoje. Jie yra ne tik atlikėjai bet ir dainų autoriai, kurie rašė tekstus Cher, Rihanna, „Backstreet Boys“, Leona Lewis, Mylène Farmer, Céline Dion ir Christina Aguilera.