policija

Jonas Valaitis kreipėsi į ministres: kiekvienas nusipelnome jaustis saugūs

Vakar Jonas Valaitis atviru laišku kreipėsi į Vidaus reikalų ministrę Agnę Bilotaitę ir Teisingumo ministrę Eweliną Dobrowolską atkreipdamas dėmesį į paviršutinę teisėsaugos institucijų reakciją nusikaltimų prieš LGBTQ+ bendruomenę atžvilgiu.

Mantas Mackevičius: Policija vilkina tyrimą dėl Gražulio išpuolio Seime

Praėjusių metų gegužę, po balsavimo dėl Civilinės sąjungos įstatymo, Petras Gražulis Seimo koridoriuje užsipuolė LGBTQ+ atstovus. Išvadino juos išgamomis. Nukentėję asmenys kreipėsi į policiją, tačiau panašu, kad tyrimas yra vilkinamas.

Niujorke apsvaiginti ir naudojant veido atpažinimo programėlę apiplėšti gėjų barų lankytojai

Trys vyrai buvo apsvaiginti narkotikais ir apiplėšti Niujorko gėjų bare „The Eagle“. Šalia esančiame bare panašiomis aplinkybėmis nukentėjo dar du asmenys. Apiplėšimai buvo vykdomi naudojant veido atpažinimo programėlę.

BBC tyrimas: Egipto policija gaudo LGBTQ+ žmones naudodamiesi pažinčių programėlėmis

Tos pačios lyties seksas Egipte nėra neteisėtas, tačiau įstatymas prieš „ištvirkimą“ pasitelkiamas patraukti baudžiamojon atsakomybėn sekso darbuotojus ir ne tik juos. Vietos policija, pasitelkusi pažinčių programėles, vilioja LGBTQ+ žmones ir tariamai pateikia jiems išgalvotus kaltinimus.

19-metė susituokė su 61 metų vyru. Jos tėvai, sužinoję amžiaus skirtumą, iškvietė policiją

Audrey Cheyenne-Smiley Moon - 19 metų karo policijos pareigūnė ištekėjusi už 61 metų dviejų vaikų tėvo Kevin. 2020 m. ji su juo susipažino pažinčių svetainėje ir, nepaisant 42 metų amžiaus skirtumo, jie greitai susidraugavo.

Kalifornijos valstijos senatorius gėjus sulaukė grasinimu mirtimi

Kalifornijos valstijos senatorius gėjus Scott Wiener buvo informuotas, kad vietos žiniasklaida gavo laišką el. paštu, kuriame grasinama susprogdinti politiko namus ir sušaudyti jo biuro Sakramente darbuotojus. Grasintojas pavadino senatorių pedofilu.