Protestas

Kanuose ant raudonojo kilimo apsinuoginusios moters šauksmas dėl prievartaujamų moterų Ukrainoje (video)

Protestas įvyko prieš pat George'o Millerio filmo „Trys tūkstančiai metų ilgesio“ premjerą, praneša dailymail.co.uk. Nežinoma protestuotoja nusiplėšė drabužius tuo metu, kai į filmo premjerą rinkosi svečiai.

Protestas Dubline: prievartavimas yra karo ginklas

Tuo metu, kai Vilniuje prie Rusijos ambasados vyko solidarumo su Ukrainos moterimis akcija - ji rengta ir Dubline. "Prievartavimas naudojamas kaip karo ginklas ir tai reikia sustabdyti", - socialiniame tinkle Instagram rašo Eglė Karpavičiūtė, kuri pasidalino renginio nuotraukomis.

Kovo 22 d. - Protestas - Už mūsų ir jūsų laisvę KLAIPĖDA

"Vilniuje bus svarstomas projektas, kuriuo metu mes sužinosim, ar Lietuva yra pasiruošusi priimt partnerystės įstatymą. Išeisiu Klaipėdoje palaikyti laisvų žmonių, kuriems kitų žmonių laisvė netrukdo gyvent. Iš karto pranešu, jog LGBTQ+ vėliava - tai laisvės simbolis, ir aš jį laikysiu iki galo", - rašo akcijos iniciatorius Kiril Oeno

Kaip teigiama Facebook sukurtame renginyje - palaikymo akcijoje gali dalyvaut iki 15 žmonių.

Iš Protesto Vilniuje: 32 metus nesprendžiamas klausimas "užkniso" juodai (pildoma)

„Mums nereiktų „kačialinti“ LGBTQ teisių, kai vyksta karas Ukrainoje, jeigu mes jau būtume užtikrinę tas teises. Tai gal mes greičiau partnerystę priimkime ir jei tas karas į kažkurią slenkščio pusę pasislinks, tai mes galėsime greičiau „kačialinti“ tuos reikalus“, - protesto metu sako Elžbieta Latėnaitė atsakydama į kalbas neva karo klausimai yra svarbiau už lygiateisiškumą.

Laisvės TV tiesiogiai transliuos protestą UŽ Partnerystę

"Seimo narė Agnė Širinskienė veidmainiškai dūsauja, kad Partnerystės įstatymams šiuo metu ne laikas ir ne vieta, reikia išbraukti iš darbotvarkės ir palaukti, kol čia viskas nusiramins. Kaip tipiška ir kaip pažįstama", - rašo Andrius Tapinas Facebook paskyroje. - "Ar norime likti korumpuotos ir labiausiai homofobiškos „raškos“ lauke, ar pagaliau sugebėsim atsigręžti į skaidrų ir atsakingą verslą, į tolerantišką ir visiems lygias teises užtikrinančią visuomenę".

Romas Zabarauskas apie šiandienos protestą: jei jums rūpi LGBT+ žmonių lygybė – ateikite

Režisierius Romas Zabarauskas viešai kreipėsi į visuomenę prašydamas nelikti abejingais ir dalyvauti šiandien 18:30 prie Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vyksiančiame proteste už Partnerystės įstatymą.

BŪTI ar NEBŪTI partnerystės įstatymui Seimo darbotvarkėje? Pirmadienį kviečiame į protestą

„Nieko naujo, kad dalis Seimo bando kišti koją su žmogaus teisėmis susijusiems klausimams. Tai nėra tik apie Širinskienę ar Gražulį. Tai byloja apie mūsų visuomenę, kuri juos išrenka mus atstovauti. Tai ir apie prisitaikančią Seimo dalį. Todėl dabar turime būti kaip niekad empatiški, drąsūs ir garsūs. Dar turime daug padaryti, todėl šiandien kviečiu pasiraitoti rankoves bent pusvalandžiui“, - kvietime imtis veiksmų rašo Elžbieta Latėnaitė.

Jaunimas Floridoje surengė masinius protestus prieš „Nekalbėk apie gėjus“ įstatymą (foto, video)

Studentai ir mokiniai Floridoje išėjo į gatves protestuodami prieš įstatymo projektą „Nekalbėk apie gėjus“, rašo GayTimes. Šis įstatymas neseniai buvo priimtas valstijos Atstovų rūmuose. Netrukus dėl jo bus balsuojame Senate.

Vasario 27 d. - protestas - Lietuvos moterys stoja už Ukrainos Moteris

Iniciatyvos organizatorės - Daiva Žeimytė-Bilienė, Dovilė Filmanavičiūtė, Živilė Kruopaitė-Basiulė, Inga Jablonskė, Agnė Grigaliūnienė sako norinčios apeliuoti ne tik į Lietuvos ir su pasibaisėjimu Rusijos agresiją stebinčio likusio pasaulio, bet ir pačių rusų moterų širdis. Pasak jų, yra vilties, kad Rusijos visuomenę išjudinti galėtų į gatves išėjusios žmonos, seserys ir motinos, kurių vyrai, broliai ir sūnūs jau žūsta kare. Palaikymo žinute bus dalijamasi ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio žiniasklaida.

Kovo 12 d. - Vilniuje - Satyrinis performansas "Protestas prieš beleką"

Kovo 12 d. Vakarų LGBTQ+ bendruomenė kartu su Genovaite Mižeikiene atvyks į Vilnių į "Protestą prieš beleką". Tai satyrinis performansas, kuriuo tikslas yra parodyti į ką panašūs paskutiniu metu vykstatys mitingai Vilniuje.