Protestas

Airijos mamų žinia trans vaikams: „turi teisę būti tuo, kuo esi“

„Kaip patys tėvai sako: „Kas juos gins, jei ne mes“, – sako Claire Flynn, judėjimo „Mamos už Trans teises“ įkūrėja. Ji, kartu su kitomis mamomis organizuoja įvairias veiklas, kuriomis siekta išreikšti paramą trans žmonėms.

PROTESTAS. Trans vyrai nusprendė dalyvauti Italijos moterų grožio konkurse

Daugiau nei 100 trans vyrų nusprendė užsiregistruoti ir varžytis „Mis Italija“ grožio konkurse po to, kai jo organizatorė pareiškė neleisianti translytėms moterims jame dalyvauti. Taip vyrai solidarizuojasi su moterimis ir reiškia nepritarimą konkurso organizatorių sprendimui.

"Vilnius Pride" organizatoriai: tai kova dėl lygybės visiems LGBTQ+ žmonėms

Jau netrukus, liepos 1 d. Vilniuje vyks LGBTQ+ ir bendruomenę palaikančių žmonių protestas - eitynės. Kodėl Lietuvoje vis dar reikia protestuoti? Kuo eitynės yra svarbios kiekvienam piliečiui? Kodėl būtina dalyvauti renginyje? - į šiuos ir kitus klausimus GayLine.LT redakcijai atsako renginio organizatoriai.

Daugiau nei 150 tūkstančių žmonių prisijungė prie LGBTQ+ eitynių Tel Avive

Šiemet apsilankiusieji Tel Avivo LGBTQ+ eitynėse tikrai nenusivylė. Tai buvo „geriausias vakarėlis“ - skelbia vietos žiniasklaida pranešdama apie įspūdingus dalyvių skaičius. Daugelis renginio dalyvių sakė, kad tvyrant politinei įtampai - jie norėjo parodyti, kad LGBTQ+ žmonės yra ir niekur nežada trauktis.

PAMATYK. „Baltic Pride“ eitynės Taline. Dėmesio centre – santuokos lygybė (foto, video)

Talino gatvėmis praūžė Baltijos šalių LGBTQ+ ir bendruomenę palaikančių žmonių eitynės. Šių metų renginio šūkis – „Vienas už visus ir visi už lygybę“, kvietė visus susitelkti bendro tikslo vardan.

Rygos LGBTQ+ eitynės su šūkiu „Mes visi esame Latvija“ pritraukė rekordinį žmonių skaičių (foto, video)

Vakar vykusioje LGBTQ+ eisenoje Rygoje dalyvavo daugiau nei penki tūkstančiai dalyvių. Tai didžiausias skaičius, kuris yra užfiksuotas tokio pobūdžio renginyje. Tiesa, eiseną bandė sutrikdyti ir pavieniai protestuotojai.