tyrimas

Tyrimas. Kas turi aktyvesni seksualinį gyvenimą po 70 m. - heteroseksualai ar gėjai?

Jungtinės Karalystės mokslininkai bandė nustatyti, kaip bėgant metams keičiasi žmonių seksualinis gyvenimas, kad galėtų modeliuoti lytiškai plintančių ligų prognozes. Tyrėjai manė, kad vyresnio amžiaus vyrai rečiau mylisi ir mažiau keičia partnerius. Vis dėlto, gauti rezultatai buvo kiek kitokie.

Vairuotojas vos neįsirėžė į eitynių dalyvius, bet pareigūnams tai „nieko ypatingo“ neįvyko

Vilnius Pride dalyviai piktinasi Lietuvos policijos požiūriu ir veiksmais. Šeštadienį vairuotojas sąmoningai kirto eitynių vietą ir vos nekliudė eisenos dalyvių. Pasigendama adekvataus įvykio vertinimo, kuris galėjo baigtis labai liūdnai.

Tyrimas dėl Gražulio išpuolio tęsiasi jau metus. Pabaigos nematyti

2022 metų gegužę po balsavimo dėl Civilinės sąjungos įstatymo Seime Petras Gražulis užsipuolė kelis LGBTQ+ bendruomenei priklausančius asmenis ir juos vadino „išsigimėliais“, „pyd********“. Nukentėjusieji kreipėsi į policiją, tačiau žingsnių pareikšti įtarimus vis dar nematyti.

Išmatavo krūtų dydžius. Sužinok kuriose šalyse jos didžiausios (lentelė)

Matuoti penius jau tapo įprasta, tačiau krūtų apimčių lyginimas nėra tos dažnas reiškinys. Mokslininkai susistemino duomenis iš daugiau nei 80 pasaulio šalių ir palygino moterų krūtų dydžius bei jų kūno masės indeksą. Tai padėjo atskleisti kurių šalių moterų krūtys mažiausios, kurių didžiausios.

TYRIMAS. Tėvų ir mokyklos bendruomenės paramos LGBTQ+ vaikams trūkumas lemia ilgalaikes pasekmes ateityje

Labdaros organizacijos „Just Like Us“ atliktas tyrimas atskleidžia, kad LGBTQ+ atstovai, kuriems trūko tėvų ir mokyklos bendruomenės paramos vaikystėje susidūrė su rimtomis pasekmėmis vėlesniame gyvenime.