LRT

Lapkričio 4 d. - LRT PLIUS TV - „Nuo Lietuvos nepabėgsi“

Filmas laimėjo antrosios vietos apdovanojimą Bušviko festivalyje Niujorke bei pelnė „Sidabrinės gervės“ nominaciją už geriausią montažą. Pasakojimo centre – kino kūrėjas Romas (Denisas Kolomyckis), kuris kartu su meksikiečiu vaikinu Carlos (Adrian Escobar) padeda žinomai aktorei Indrei (Irina Lavrinovič) pabėgti iš Lietuvos po to, kai ji nužudo savo motiną ir pavagia jos pinigus. Kelionė greitai tampa keistesne už kino scenarijų.

Šeštadienio finalui besirengianti Lolita Zero: ”. Pasiruoškit sauskelnes! Jeigu Eurovizijai reikia ateities - ateitis tai aš!

Lolitos Zero daina lietuvių širdis užkariaus dar labiau, kai šeštadienį žiūrovai išgirs naują „paturbintą“ jos versiją. „Nenoriu nieko išduoti, bet tai bus tikra bomba, kuri susprogdins tiek jūsų galvas tiek televizijos ekranus“, - sako Lolitą Zero įkūnijantis Gytis Ivanauskas. Dainoje atsirado netikėtų posūkiu, efektų ir dar daug įdomių dalykų. GayLine.LT kalbina pasirodymui besirengiančią Lolitą.

Už LRT debatuose kurstytą neapykantą homoseksualams Liaudies partijos narys lieka nuteistas

Vilniaus apygardos teismas atmetė už neapykantos kurstymą nuteisto buvusio Lietuvos liaudies partijos kandidato į Seimą Pranciškaus Valicko apeliacinį skundą. Teismas paliko galioti baudą už kurstymą nuteistam buvusiam kandidatui į Seimą P. Valickui. Už neapykantos kurstymą P. Valickui yra skirta 5 tūkst. eurų bauda.

Po LRT etikos kontrolierės išvadų dėl Mildažytės laidos, pasipiktinimo banga

LRT etikos kontrolierė Daina Elena Andrikienė, atsižvelgdama į E. Mildažytės pateiktų klausimų pašnekovei B. Tiškevič turinį LRT mediatekos laidoje „Svečiuose pas Editą“, nusprendė, kad E. Mildažytė pažeidė LRT žurnalistų etikos kodekso nuostatus. Nepaisant to, jos laidos ir toliau bus transliuojamos LRT. Dar daugiau - net tyrimo sulaukusi laida bus pasiekiama visiems norintiems. Šis sprendimas privertė ne vieną internautoją "pasikrapštyti galvą". "Čia jūs rimtai?" - klausė žmonės.

Po laidos su E. Mildažyte B. Tiškevič sako: likau apstulbinta

Ketvirtadienį internete pasirodė dar vasarą nufilmuota „Svečiuose pas Editą“ laida, kurioje Editos Mildažytės viešnia tapo rašytoja, platformos „Nebegėda“ įkūrėja Beata Tiškevič. Pokalbis socialiniuose tinkluose įplieskė įvairias diskusijas, tačiau daugiausia pasipiktinimo sulaukė būtent laidos vedėjos užduoti esą nekorektiški klausimai ir nepagarbus bendravimo tonas.

LRT apdovanojimo nepelniusi Rasa Račienė: Jaučiuosi nugalėjusi, nes laimėjau begalę širdžių

Sausio 1 d. iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje įteikti LRT metų apdovanojimai. Vienoje iš nominacijų besivaržiusi Rasa Račienė sako, kad jaučiasi nugalėjusi. GayLine redakcija susisiekė ir su LRT prašydama pateikti paaiškinimą dėl balsų skaičiavimo tvarkos, nes Rasa neabejotinai surinko daugiausia LRT portalo skaitytojų balsų.