Pigus populiarumas. Petras Gražulis renka parašus po reikalavimu trauktis iš Eurovizijos

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Pigus populiarumas. Petras Gražulis renka parašus po reikalavimu trauktis iš Eurovizijos

Pen, 06/14/2024 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Petras Gražulis nenuleidžia rankų ir toliau organizuoja akcijas, kuriomis stengiasi kiršinti visuomenę. Jis inicijavo parašų rinkimą po peticija, kuria reikalaujama mūsų šaliai nebedalyvauti Eurovizijos dainų konkurse.

„Šis renginys tapo LGBT propogandos įrankiu, kurio metu vertinamos ne dainos ar atlikėjų gabumai, bet seksualinių iškrypimų demonstracijos ir jų šou elementai. Satanizmo seansai, homoseksualų, transeksualų, belyčių ir panašių asmenų paradai tapo Eurovizijos varikliu, kurį akivaizdžiai remia šalių selektyviai sudarytos komisijos“, - rašoma peticijos tekste.

Dar daugiau, joje kartojami Kremliaus skleidžiami melai ir gąsdinimai apie nesamą LGBT ideologiją. „Šis konkursas tapo LGBT politiniu įrankiu skleisti žalingą Lietuvai ideologiją“, - teigiama peticijoje ir siūloma konkursui išleidžiamas lėšas „skirti nacionaliniam šeimos renginiui skirtam tradicinių vertybių puoselėjimui“.

GayLine.LT pastebi, kad peticijoje lygiateisiškumo siekiai dirbtinai priešinami su tradicinėmis šeimomis, nors tai nėra susijusios temos. Pirmiausia dėl to, kad visų žmonių lygios teisės ne silpnina visuomenę, o ją stiprina.

Tokią populistinę ir homofobinę iniciatyvą portalui Žmonės.lt pakomentavo LRT atstovė ryšiams su visuomene Miglė Savickaitė.

„Eurovizija“ yra visuomeninių transliuotojų organizuojamas konkursas – Lietuvoje sprendimą dalyvauti priima LRT ir pasitraukti iš konkurso neplanuoja. Šiais metais Lietuvoje „Eurovizija“ buvo transliuojama jau 30 kartą. Mūsų šalyje tai yra žiūrimiausia metų televizijos laida, kiekvienais metais pritraukianti apie milijoną žiūrovų“, - teigė ji. – „Visuomeninio transliuotojo misija – telkti ir ugdyti visuomenę pristatant įvairius projektus bei iniciatyvas. „Eurovizijos“ konkursas kasmet ne tik įtraukia tūkstančius žmonių, bet ir vienija“.