serialas

Serialo anonse nuogas aktorius Lee Pace sužadino vaizduotę (video)

Pastarosiomis dienomis internetinės diskusijos ūžia dėl neseniai „Apple TV+“ paskelbto būsimo antrojo „Foundation“ sezono anonso. Jame rodoma nuožmi aktoriaus Lee Pace kova su užpuolikais. Beje, šioje scenoje altorius yra nuogas.

Susipažinkime – Jake Foy, kuris seriale įkūnys gėjų kaubojų (foto)

Geriausiai žinomas dėl vaidmenų televizijos serialuose „Designated Survivor“ ir „Reign“, taip pat filmuose „Love in Store“, „A Little Daytime Drama“, dabar aktorius Jake Foy įkūnys gėjaus kaubojaus personažą naujausiame „Hallmark Channel“ seriale „Ride“.

Du gėjai tėvai ir princesė – tokią istoriją išvys naujojo animacinio serialo žiūrovai

Šiandien „Netflix“ paskelbė, kad įmonės sukurtame naujajame animaciniame seriale „Princesės galia“ išvysime du gėjus. Seriale bus matomi du homoseksualūs karaliai, kurie augina dukrą.

Lesbiečių poros parodymas populiariame vaikų seriale kelią pyktį kraštutinės dešinės politikams

Italijos politikas reikalauja uždrausti rodyti vaikų pamėgto „Peppa Pig“ serialo seriją, tik dėl to, kad joje kalbama apie lesbiečių porą, praneša TheGuardian. Kraštutinių dešiniųjų atstovas Federico Mollicone įspėjo nacionalinį transliuotoją jokiu būdu nerodyti minėtos serijos.

„Stranger Things“ žvaigždė atskleidė, kad jo įkūnytas personažas Willas yra gėjus

„Akivaizdu, apie tai buvo užsimenama ir pirmajame sezone. Tai lyg ir buvo aišku, bet ne iki galo. Gal jis tik bręsta lėčiau nei jo draugai? Dabar, kai tapo vyresnis, tai tapo akivaizdu. Dabar 100 procentų aišku, kad jis (Willas) yra gėjus ir myli Mike`ą“, – duodamas interviu sakė N. Schnapp.

Ketvirtojo „Stranger Things“ sezono pabaigoje, kuris pradėtas kurti 2020 metais, serialo herojus Willas pasakoja Mike, kad sunku būti „kitokiu“. Taip pat jis kalbasi su savo broliu iš kurio sulaukia palaikymo.