gėjus

Kantri dainininkas Sam Williams atskleidė esantis gėjus

Neseniai dainininkas Sam Williams išleido savo dainos „Tilted Crown“ muzikinį vaizdo klipą, kuriame pasakoja, kaip jis kovoja su aplinkinių nuomonėmis dėl savo tapatybės. Klipe jis bučiuoja ir savo tikrąjį vaikiną. „Proud Radio“ laidoje jis atskleidė daugiau detalių kodėl jam svarbu kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą.

Automobilio avarijoje žuvo aktorius Leslie Jordanas

Aktorius išgarsėjo atlikęs vaidmenis serialuose „Will & Grace“ ir „American Horror Story“.

Mamai apie savo seksualinę orientaciją  L. Jordanas prisipažino būdamas vos dvylikos. „Pasakiau mamai, kad kažkas yra. Tada dar net nežinojau žodžio „gėjus“, – 2021 m. „People“ kalbėjo L. Jordanas. – "Ji neišsitraukė Biblijos, ką galvojau, kad padarys. Ji tik pasakė: „Labai bijau, kad jei pasirinksi šį kelią, būsi išjuoktas“.

Brazilų aktorius Johnny Massaro atskleidė esantis gėjus ir pristatė savo vaikiną (foto)

Brazilijoje puikiai žinomas aktoriaus, pirmąjį svarbų vaidmenį atliko būdamas 13 metų telenovelėje Floribella. Būtent jo aktoriaus darbas viename iš filmų, paskatino jį viešai kalbėti apie savo seksualinę orientaciją.

LGBTQ+ bendruomenės atstovai - Iker Casillas „juokelis“ padarė žalos

Prieš kelias dienas futbolininko Iker Casillas paskelbta žinutė, kad jis neva yra gėjus - sulaukė kritikos lavinos. Nors futbolininkas aiškino, kad žinutė paskelbta nulaužus jo paskyrą - tuo netiki niekas. Dar daugiau - LGBTQ+ bendruomenės atstovai kritikuoja tokius žingsnius ir sako, kad tokio tipo „juokeliai“ netoleruotini.