gėjus

Skaitytojo laiškas: Pasakyti tėvams, kad esu gėjus, buvo vienas sunkiausių dalykų mano gyvenime

Neseniai GayLine.LT redakcija sulaukė netikėto laiško iš vyro, kuris norėjo pasidalinti savo jausmais ir išgyvenimais. Jame atskleidžiama tai, su kuo greičiausiai susiduria daugelis LGBTQ+ žmonių - kai tėvai kuria savo vaikui pasaulį, kuriame jis negali būti atviras.

Kodėl būti gėjumi nėra pasirinkimas?

Šiuolaikinėje visuomenėje LGBTQ+ bendruomenės narių teisių klausimas tampa vis aktualesnis. Nors daugelis šalių žengia progresyviu keliu, suteikdamos vis daugiau teisių ir pripažinimo, vis dar yra daug mitų ir klaidingų stereotipų apie LGBTQ+ žmones. Vienas iš tokių mitų yra idėja, kad būti gėjumi pasirenkama.

Colton Underwood prakalbo apie futbolo komandos persirengimo kambarių užkulisius

Interviu tinklalaidei „Call Her Daddy“ metu, Colton Underwood prisipažino, kad jau šešerių pradėjo jausti, kad nėra toks pat kaip daugelis berniukų. Buvęs futbolininkas papasakojo ir kas vysta bei kaip jis jautėsi sportininkų persirengimo kambariuose.

Gėjus dizaineris siuva religinius drabužius popiežiams ir kuria su seksu susijusius kvepalus

Dizaineris Filippo Sorcinelli gyvena kupiną prieštaravimų gyvenimą. Jis dirbo mados dizaineriu pas pastaruosius du popiežius, taip pat kūrė su gėjų kultūra susijusius kvepalus, pavyzdžiui tokius kaip „Cruising-area“.

Gindamas Tėvynę žuvo žymus Ukrainos menininkas ir LGBTQ+ atstovas Arturas Snitkus

Žymus Ukrainos menininkas ir LGBTQ bendruomenės narys Arturas Snitkus, gindamas tėvynę, žuvo vykdydamas kovinę misiją Donecko srityje. Apie 36-erių menininko mirtį pranešė Ternopilio vadovas Serhijus Nadalas. Šia skaudžia žinia pasidalijo ir Ukrainos meno bei kultūros bendruomenė.

Homoseksualus operos solistas apie atsiskleidimą: bijojau, kad aš prarasiu draugus

Homoseksualumo neslepiantis operos solistas Antanas Zakarauskas laidoje „Nepatogūs klausimai“ teigė, kad iki 21 metų bijojo būti savimi. Vis dėlto, jo nuogąstavimai nepasitvirtino, o dabar jis džiaugiasi meile, kuri suteikia gyvenimui prasmę.

Eurovizija baigėsi. Kaip joje sekėsi LGBTQ+ bendruomenės nariams?

Iš 37 „Eurovizijoje“ šiemet besivaržančių atlikėjų 8 jų atvirai deklaravo priklausantys LGBTQ+ bendruomenei. GayLine.LT apžvelgia kaip jiems sekėsi ir pripažįsta, kad tai neabejotinai nedvinarės tapatybės ir visos bendruomenės žmonių triumfas.