vyras

Intagram vyrukai - susipažinkime, Dylan Cawte

Naršėme naršėme ir radome dar vieną gražų vyruką - šimtą tūkstančių sekėjų turintį Naujosios Zelandijos modelį - Dylan Cawte. Jo profilyje rasite daug daugiau nei vien gražaus kūno nuotraukas. Čia gausu nuostabių interjerų, gamtos fotografijų. Kviečiame pasidairyti.

Intagram vyrukai - susipažinkime, Dennis Jack Boeer (foto)

Akims paganyti - pristatome Dennis Jack Boeer. Jis yra socialinių tinklų nuomonės formuotojas, modelis, turi inžinerijos išsilavinimą ir žino, kaip tinkamai atkreipti dėmesį į save. Tai įrodo ir beveik 330 tūkstančių sekėjų minia jo Instagram paskyroje.

Senolis dėl neapykantos kurstymo sulaukė šešių mėnesių laisvės apribojimo bausmės

Pagyvenęs vyras 2021-ųjų rugsėjo mėnesį perskaitė viename iš portalų paskelbtą straipsnį apie Kaune vykusias LGBTQ+ eitynes. Po juo senolis nusprendė parašyti komentarą už kurį pelnė šešių mėnesių laisvės apribojimo bausmę.

Intagram vyrukai - susipažinkime, Stefan Pollmann (foto)

Profesionalų futbolą netrukus pakeitė modelio karjera.  Pastaruosius kelerius metus jis gyvena Niujorke ir Los Andžele. Šiuo metu augina dukrą.

Jis ne kartą yra pripažinęs, kad pradžioje jam buvo sunku treniruotis, tačiau pasidomėjęs daugiau - jis suprato kaip teisingai tai daryti.