vyras

Kodėl aktorius Chris Evans - tituluojamas vienu iš seksualiausių vyrų? (foto)

Chris Evans yra amerikiečių aktorius ir režisierius. Jis geriausiai žinomas dėl savo superherojaus vaidmenų - Kapitonas Amerika ir „Žmogaus fakelas“ filme „Fantastinis ketvertas“. Abiejuose filmuose žiūrovai išvydo aktorių be marškinėlių ir nuo to laiko jis įgijo milijonus gerbėjų.

Lukas Brazdeikis: Norėčiau, kad kiti suprastų, jog gyvenimas nėra vien tik seksualinis

Lukas yra aseksualus. Apie tai, kad niekam nejaučia jokio fizinio potraukio pastebėjo gana seniai. Tiesa, tai neretai aplinkinių vertinama kaip trūkumas. Lukas sako, kad visuomenė turėtų daugiau žinoti apie aseksualius žmones ir jų gebėjimą užmėgsti tvirtus emocinius ryšius su savo partneriu. Juk seksas nėra santykių pagrindas.

Intagram vyrukai - susipažinkime, Florian Macek (foto)

Florianas yra modelis. Jis savo įrašais Instagram pritraukė 724 tūkstančius sekėjų. Pirmąją savo nuotrauką jis paskelbė Instagram 2013 m. balandžio mėn. ir nuo to laiko sekėjų vis daugėjo ir daugėjo. Jis studijavo verslo teisę – bet sėkmė socialiniame tinkle pakeitė jo asmeninius planus ir gyvenimą.

Intagram vyrukai - susipažinkime, Dylan Cawte

Naršėme naršėme ir radome dar vieną gražų vyruką - šimtą tūkstančių sekėjų turintį Naujosios Zelandijos modelį - Dylan Cawte. Jo profilyje rasite daug daugiau nei vien gražaus kūno nuotraukas. Čia gausu nuostabių interjerų, gamtos fotografijų. Kviečiame pasidairyti.