Nekalbėk apie gėjus

Floridos mokyklos uždraudė knygą apie gėjų pingvinų porą

Apdovanojimus pelniusi knyga parašyta pagal tikrą istoriją apie tos pačios lyties pingvinų porą ir jų auginamą jauniklį uždrausta Floridos mokyklose. Šis veiksmas atliktas vadovaujantis valstijoje galiojančiu taip vadinamu „Nekalbėk apie gėjus“ įstatymu.

Floridos mokyklos paskelbė apie planus atskleisti LGBTQ+ moksleivius tėvams

Tuo sunku patikėti – bet tai vyksta. Floridos valstijos mokyklos paskelbė, kad informuos tėvus apie LGBTQ+ mokinių seksualinę orientaciją. Ir nesvarbu ar mokinys su tuo sutinka ar ne, bei kokias pasekmes tai gali sukelti.  Neabejotinai tai sudaužys ne vieno jauno žmogaus gyvenimą. Taip mokykloms leidžia elgtis taip vadinamas „Nekalbėk apie gėjus“ įstatymas.

Floridos vidurinės mokyklos moksleivis per diplomų įteikimo ceremoniją atskleidė savo seksualinę orientaciją

Vidurinės mokyklos baigimas yra svarbus žingsnis jauno žmogaus gyvenime. Tačiau prisiminti diplomų įteikimo ceremoniją William Harless turės ir dėl kitų priežasčių, praneša Advocate. „Jausmas nuostabus, tarsi našta būtų nukritusi nuo mano pečių“, – sakė abiturientas.

"Nekalbėk apie gėjus" įstatymas patvirtintas Floridoje. Bijoma, kad gali kilti grėsmė vaikų gyvybei

Taip vadinamas „Tėvų teisės švietime“ įstatymo projektas draudžia pamokas apie seksualinę orientaciją ar lytinę tapatybę vaikams nuo mažumės iki trečios klasės. Įstatymas taip pat suteikia teisė tėvams paduoti į tesimą mokyklą, jei ji jų manymu pažeidžia įstatymą ar nepraneša tėvams apie sunkumus, su kuriais moksleivis susiduria dėl savo seksualinės tapatybės.

Apklausa: daugiau nei 60 procentų amerikiečių nepritaria „Nekalbėk apie gėjus“ įstatymo projektams

Nauja apklausa parodė, kad daugiau nei 6 iš 10 amerikiečių nepritaria įstatymams, draudžiantiems mokyklos klasėje diskutuoti apie seksualinę orientaciją ar lytinę tapatybę, praneša Advocate.

Jaunimas Floridoje surengė masinius protestus prieš „Nekalbėk apie gėjus“ įstatymą (foto, video)

Studentai ir mokiniai Floridoje išėjo į gatves protestuodami prieš įstatymo projektą „Nekalbėk apie gėjus“, rašo GayTimes. Šis įstatymas neseniai buvo priimtas valstijos Atstovų rūmuose. Netrukus dėl jo bus balsuojame Senate.