Floridos mokyklos paskelbė apie planus atskleisti LGBTQ+ moksleivius tėvams

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Floridos mokyklos paskelbė apie planus atskleisti LGBTQ+ moksleivius tėvams

Ket, 08/18/2022 - 13:00
Kategorija:
0 komentarų

Tuo sunku patikėti – bet tai vyksta. Floridos valstijos mokyklos paskelbė, kad informuos tėvus apie LGBTQ+ mokinių seksualinę orientaciją. Ir nesvarbu ar mokinys su tuo sutinka ar ne, bei kokias pasekmes tai gali sukelti.  Neabejotinai tai sudaužys ne vieno jauno žmogaus gyvenimą. Taip mokykloms leidžia elgtis taip vadinamas „Nekalbėk apie gėjus“ įstatymas.

Sarasotos apygarda prieš šiuos mokslo metus paskelbė naujas gaires mokytojams ir mokyklų darbuotojams. „Jei mokinys mums sako, kad yra gėjus ar trans. ir t. t., tėvai turi būti įspėti“, – rašoma gairėse.

Iš esmės tai reiškia, kad net jei mokinys kreipsis pagalbos į mokytojus ar mokyklos darbuotojus dėl savo seksualinės orientacijos sukeliamų nepatogumų, nerimo, kitų problemų, jie privalės apie tai informuoti mokinio artimuosius. Bijoma, kad tai gali sukelti grėsmę net vaikų gyvybei.

Nuo šiol mokiniai taip pat turi turėti tėvų arba globėjų leidimą, jei nori, kad į juos būtų kreipiamasi kitu vardu ar įvardžius. Mokiniai turės paprašyti tokio leidimo mokyklos darbuotojų, kurie reikalaus tėvų sutikimo, taip pat šeimos narys turės susitikti su mokyklos darbuotoju, kad sudarytų „Lyties paramos planą“.

Nacionalinio švietimo statistikos centro duomenimis, Sarasotos apygardoje yra 62 mokyklos, kuriose mokosi daugiau nei 42 000 mokinių.

Gubernatorius Ron DeSant kovo 28 d. pasirašė įstatymą draudžiantį valstybinėms mokykloms dėstyti apie seksualinę orientaciją ar lytinę tapatybę.