Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Kaip opozicijos politinis šou paveiks Civilinės sąjungos įstatymo svarstymą?

Įsigilinę į opozicijos reikalavimus galime teikti, kad jų siejimas su Civilinės sąjungos įstatymu yra nepagrįstas ir paviršutiniškas. Įspūdis, kad opozicija to reikalauja, galėjo susidaryti tik iš „valstiečių“ partijos atstovų komentarų žiniasklaidai. Tuo tarpu pačiame tekste yra tik vienas sakinys, kurį būtų galima skirtingai interpretuoti, tačiau jo siejimas su minėtu įstatymu būtų gerokai perdėtas.

Karbauskis neigia esantis homofobas, bet kartu žaidžia visuomenės nuostatomis dėl LGBTQ+

„Aš nesu homofobas ir nenoriu pasakyti, kad tie žmonės neturi ginti savo teisių. Aš tik šneku, kad tai, kas vyks šį savaitgalį, vyksta neteisingu laiku. Tai padarys daugiau žalos tiems žmonėms, jų įvaizdžiui negu naudos. Jei jie to nesupranta, man labai to gaila“, – Žinių radijuje komentavo R. Karbauskis. 

GayLine.LT redakcija: Koks likimas laukia Civilinės sąjungos projekto?

Šiandien 70 Seimo narių balsavo už Civilinės sąjungos įstatymo projektą. Balsavimas rodo tam tikras pasikeitusias tendencijas, tačiau parama projektui Seime vis dar išlieka labai trapi. Dalis Seimo balsavusių už Seimo narių gali pakeisti savo nuomonę po svarstymo komitetuose. GayLine.LT analizuoja kokie bus kiti žingsniai ir galimas balsavimas Seime.

D. Gaižauskas prisikalbėjo: apkaltino premjerę rūkant žolę ir pažemino moteris

„Pagalvokite: apsauga ne tik dėl jūsų saugumo skiriama – apsauga skiriama ir tam, kad mes visi, tai yra valstybė, piliečiai, taip pat būtume apsaugoti nuo galimai neteisėtų jūsų veiksmų. Veiklos, skaidrumo, kad neprieitų prie jūsų su dėžutėmis. Suprantate, kad nesugalvotumėte kada žolės parūkyti“, - Seimo salėje postringavo Seimo narys.

Tačiau tai nebuvo vieninteliai „išminties perliukai“. Vėliau jis pareiškė, kad apsauga reikalinga, nes moterys nori retkarčiais pasikalbėti.

Šakiuose ideologinės kovos už šeimą persikėlė ant pastatų sienų

Vakar socialiniame tinkle Facebook keli jaunuoliai pasidalino fotografija iš Šakių. Čia ant vienos sienos kabo dvi reklamos - Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei Laisvės partijos. Jose atsispindi ideologinės kovos, kurios šiuo metu vyksta Lietuvos Respublikos Seime.