skyrybos

Šie gėjai tikrai žino kas yra taikios skyrybos. Surengė skyrybų vakarėlį (foto)

Gėjų pora parodė pasauliui kokios turėtų būti skyrybos. Pelayo Díaz Zapico ir Andy McDougall nusprendė paskelbti apie savo draugams ir sekėjams Instagram tinkle apie nutrūkusius santykius surengdami bendrą vakarėlį.

Ricky Martin ir Jwan Yosef prabilo apie skyrybų procesą: „Padarėme tai laiku ir ramiai“

Keturios savaitės tylos ir štai dabar vienos žinomiausių homoseksualios šeimos nariai prakalbo apie savo skyrybų procesą. „Niekas nenori būti vienišas“, - interviu žiniasklaidai sakė dainininkas. O štai jo parnerį žurnalistai pakalbino tiesiog gatvėje.

8 ženklų, kurie rodo, kad jūsų santykiai artėja prie pabaigos

Neretai save įtikinėjam, kad su mūsų santykiais viskas yra gerai. Vis dėlto, toks savęs apgaudinėjimas nekelia pasitenkinimo nei vienai pusei. Pateikiame keletą aspektų, kuriuos vertėtų įsivertinti ir tuomet nuspręsti kaip turėtumėte elgtis.

Freddie Mercury ir Lance Bass nebėra pora

Neseniai Denverio zoologijos sodo gerbėjai liko nuliūdę ir šokiruoti, kai sužinojo, kad garsioji zoologijos sodo tos pačios lyties flamingų pora Freddie Mercury ir Lance Bassas nutraukė savo ilgus metus trukusius santykius, praneša PinkNews. Teigiama, kad išsiskyrimas buvo draugiškas, o du paukščių patinai vis dar bendrauja tarpusavyje.