religija

Krikščionių universitetas įteisino seksualinį priekabiavimą prie LGBTQ+ studentų

Jungtinių Amerikos Valstijų Švietimo departamentas Baylor universitetui suteikė išimtį susijusią su tikėjimu, kuri panaikina švietimo įstaigos pareigą imtis veiksmų dėl seksualinio priekabiavimo prie LGBTQ+ studentų.

LGBTQ+ eitynes prilygino marui. Procesija švęstu vandeniu ir kryžiais „valė“ gatves (foto)

Po Rumunijos sostinėje vykusių LGBTQ+ ir šią bendruomenę palaikančių žmonių eitynių į gatves išėjo tikinčiųjų procesija, kuri nusprendė „išvalyti“ miesto gatves. Procesija ėjo būtent tuo maršrutu, kur prieš tai judėjo eitynių dalyviai.

Buvęs Seimo narys kaltina LGBTQ+ žmones neapykanta tikintiesiems

Buvęs parlamentaras Rimantas Jonas Dagys neseniai Delfi paskelbtoje nuomonėje teigia, kad Vilnius Pride renginys sostinės Katedros aikštėje rodė nepagarbą ir neapykantą tikintiesiems, kurie Sąjūdžio metais meldėsi čia už Lietuvos laisvę.

JAV Aukščiausiasis Tesimas įteisino LGBTQ+ žmonių diskriminaciją

Nuo šiol Jungtinėse Amerikos Valstijose paslaugų tiekėjai galės atsisakyti teikti paslaugas LGBTQ+ žmonėms dėl religinių priežasčių. Aukščiausiajam Teismui priėmus tai numatantį sprendimą, atveriamas kelias LGBTQ+ žmonėms neparduoti kavos, ar tiesiog atsisakyti aptarnauti juos restorane.

Religinės grupės Atėnuose ragina boikotuoti LGBTQ+ eitynes rėmusį verslą

Tūkstančiai žmonių dalyvavo Atėnų LGBTQ+ ir juos remiančių žmonių eitynėse reikalaudami lygiateisiškumo. Renginys tapo erdve, kur kiekvienas LGBTQ+ žmogus galėjo būti savimi ir švęsti laisvę. Tačiau pasibaigus renginiui krikščionių grupės paragino gyventojus boikotuoti verslą, kuris buvo šių eitynių rėmėju.