Šimtai žmonių išreiškė paramą gėjams, kuriuos išvijo iš parko už bučinį (video)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Šimtai žmonių išreiškė paramą gėjams, kuriuos išvijo iš parko už bučinį (video)

Sek, 08/07/2022 - 09:30
Kategorija:
0 komentarų

Šimtai žmonių Bogotoje, Kolumbijoje susibūrė parke ir parodė vietos bendruomenei ką mano apie jų elgesį. Renginio metu minia skandavo šūkius, šoko ir masiškai bučiavosi. O viskas prasidėjo nuo vieno socialiniame tinkle paskelbto video.

„Jei tu neišeisi, mes tave linčiuosime!“, -  vaizdo įraše rėkia moteris su mediniu šluotos kotu rankose. Vaizdo įrašas buvo nufilmuotas kai vietos bendruomenė nusprendė išvyti gėjų porą iš parko nes jie viešai bučiavosi, rašo LGBTQnation.

Vaizdo įraše matyti, kaip Maldonado ir Farías bėga iš parko Kolumbijos sostinėje Santiago rajone. Juos vejasi įniršusi minia.

„Šiame rajone mes neleidžiame sekso parke!“, - šaukia kitas asmuo. – „Ypač ne prieš vaikus!“. Įraše girdisi kaip jaunuoliai klausia kodėl kalbama apie seksą kai jie tik bučiavosi.

Jaunuoliai apie incidentą pranešė vietos valdžios institucijoms. Pareigūnas, atsakingas už seksualinę įvairovę Bogotoje, sakė, kad atvejis tiriamas. Pasak BBC, Bogotos meras pasmerkė šį incidentą.

Minėtą vaizdo įrašą paskelbus socialiniame tinkle – jį peržiūrėjo beveik 300 tūkstančių žmonių. Ir kai kurie iš jų nusprendė veikti.

Netrukus tame pačiame parke surengtas renginys, kurio metu žmonės bučiavosi, šoko – rajoną užpildė tūkstančiai vaivorykštės vėliavų.

Žmonės laikė rankose plakatus su užrašais „Bučiniai yra meilės, o ne nusikaltimas“, „Norime turėti galimybę bučiuotis be priežiūros“. Viena iš renginyje dalyvavusių moterų su ant šluotos koto pakabinta vaivorykštės vėliava skandavo - „Išnešk šluotas, mes nebijome!“.

 

Kolumbija yra viena liberaliausių Lotynų Amerikos šalių. Tos pačios lyties asmenų santuokos buvo įteisintos 2016 m., poros turi teisę įsivaikinti. Diskriminacija prieš LGBTQ+ žmones yra draudžiama įstatymu.