Milijardierius paliko mormonų bažnyčią ir skiria 600 000 USD LGBTQ grupei

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Milijardierius paliko mormonų bažnyčią ir skiria 600 000 USD LGBTQ grupei

Ket, 12/30/2021 - 15:05
Kategorija:
0 komentarų

Jeff T Green pabėrė priekaištus savo bažnyčiai dėl LGBTQ teisių, sakydamas, kad bažnyčia „daro žalą pasaulyje“, praneša Theguardian. Reklamos technologijų milijardierius paliko Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią ir neįprastu viešu žingsniu atkreipė dėmesį į šios bažnyčios kuriamas problemas LGBTQ+ bendruomenei.

44 metų Jeff T Green, gyvenantis pietų Kalifornijoje, yra 2009 m. įkurtos reklamos technologijų įmonės „Trade Desk“ generalinis direktorius ir pirmininkas. Jis pažadėjo paaukoti 90% savo turto – apie 5 mlrd. USD (4,42 mlrd. EUR). Pirmasis žingsnis - 600 000 USD auka LGBTQ+ teisių gynimo grupei „Equality Utah“.

Jeff T Green pirmadienį savo laiške bažnyčios prezidentui Russell M Nelson rašė, kad jis daugiau nei dešimtmetį nebuvo aktyvus mormonas, tačiau norėjo oficialiai pranešti apie savo pasitraukimą ir išbraukti savo vardą iš narių sąrašų.

„Nors dauguma narių yra geri žmonės, bandantys elgtis teisingai, aš tikiu, kad bažnyčia aktyviai šiuo metu daro žalą pasaulyje“, – rašė jis. - „Manau, kad mormonų bažnyčia trukdė pasaulinei pažangai moterų teisių, pilietinių teisių ir rasinės lygybės bei LGBTQ+ teisių srityje“.

Kartu su juo oficialiai bažnyčią paliko vienuolika jo šeimos narių ir draugas.

Jeff T Green taip pat išreiškė susirūpinimą dėl bažnyčios turimo 100 mlrd. USD investicijų portfelio.

Daugiau TheGuardian.