Ricky Martin padavė savo sūnėną dėl melagingų kaltinimų apie išnaudojimą

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Ricky Martin padavė savo sūnėną dėl melagingų kaltinimų apie išnaudojimą

Ket, 09/15/2022 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Liepą pasaulį apskriejo žinia, kad 50 metų žinomo dainininko sūnėnas kreipėsi į teismą. Ricky Martin kaltintas išnaudojimu. Vėliau teismas, paties sūnėno prašymu, bylą nutraukė. Dabar atlikėjas siekia prisiteisti iš sūnėno 20 milijonų dolerių.

Prieš kelias dienas Ricky Martin nusprendė pats kreiptis į teismą ir kaltina savo sūnėną turto prievartavimu, piktavališku persekiojimu, piktnaudžiavimu teise ir prašo atlyginti žalą.

Sūnėno kaltinimai sukėlė sudavė smūgį Ricky Martin įvaizdžiui. Ieškinyje teigiama, kad 10 milijonų JAV dolerių dainininkas prarado dėl nutrauktų sutarčių ir 20 milijonų dolerių dėl padarytos žalos reputacijai.

Ieškinyje teigiama, kad sūnėnas „persekiojo“, „priekabiavo“ ir prievartavo pinigus iš atlikėjo. Jis garsino, kad jei jam nebus sumokėta, jis toliau kenks atlikėjo reputacijai.

Ieškinyje sakoma, kad Ricky Martin sūnėnas nuolatos siuntinėjo žinutes. Buvo dienų kai jų kiekis pasiekdavo 10 žinučių per dieną.

Ricky Martin prisipažino, kad iš piršto laužti kaltinimai ir patirtas stresas privertė jį kreiptis į specialistus.

 „Šie teiginiai buvo melagingi, bet aš jums pasakysiu tiesą. Tai buvo taip skausminga. Tai buvo pražūtinga man, mano šeimai, mano draugams. Niekam to nelinkiu“, - sakė jis.