Atskleista teroro akto gėjų klube vykdytojo tapatybė (atnaujinta)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Atskleista teroro akto gėjų klube vykdytojo tapatybė (atnaujinta)

Sek, 11/20/2022 - 19:33
Kategorija:
0 komentarų

Anderson Lee Aldrich - 22 metų jaunuolis šeštadienį prieš pat vidurnaktį įžengė į LGBTQ+ naktinį klubą Kolorado Springse, Kolorado valstijoje, ir iš karto pradėjo šaudyti, praneša policija.

Jis panaudojo ilgavamzdį šautuvą. Įvykio vietoje buvo rasti dar du šaunamieji ginklai. Mažiausiai du žmonės klube susidūrė su užpuoliku ir kovojo su juo bei užkirto kelią tolesniam terorui.„Esame jiems skolingi ir labai dėkingi“, – sakė Kolorado Springso policijos viršininkas Adrian Vasquez.

Ataka truko vos kelias minutes. Policija sulaukė daugybės iškvietimų bendruoju pagalbos telefonu. Pirmieji skambučiai prasidėjo 23.56 val. 39 patruliai atvyko į įvykio vietą. Pirmieji čia buvo jau vidurnaktį, 00.02 val. įtariamasis buvo sulaikytas.

Įtariamasis gydomas ligoninėje. Jis nužudė mažiausiai 5 žmones, 18 sužeidė – apie jų būklę kol kas nežinoma. Spaudos konferencijoje buvo minima, kad kol kas tikslus sužeistų žmonių skaičius tikslinamas, nes dalis žmonių patys nuvyko į aplinkines ligonines.

Vienos iš vietinės ligoninės atstovų pranešė, kad pas juos atvežti 7 žmonės. Iš jų du yra intensyvios terapijos skyriuje ir yra kritinėje padėtyje.

 

Atnaujinta: 20:50

To paties vardo ir tokio paties amžiaus kaip įtariamasis vyras buvo sulaikytas praėjusių metų birželį dėl grasinimo susprogdinimu, rašo CNN

Sekmadienį surengtoje spaudos konferencijoje paklausti, ar tai tas pats asmuo, pareigūnai sakė, kad prieš paskelbdami bet kokią informaciją apie ankstesnius atvejus turi laikytis protokolo.

Remiantis 2021 m. birželio mėn. El Paso apygardos šerifo biuro pranešimu spaudai, Andersonas Lee Aldrichas tą mėnesį buvo suimtas dėl kaltinimų atlikti grėsmė visuomenei keliantį nusikaltimą ir pirmojo laipsnio pagrobimą.

Tuomet jis savo motinai. Vyras „grasino jai pakenkti savadarbe bomba, keliais ginklais ir amunicija“, teigiama pranešime. Vyras „atsisakė vykdyti įsakymus ir pasiduoti“, todėl pareigūnai buvo priversti evakuoti netoliese esančius namus.

Praėjus kelioms valandoms po pirminio policijos skambučio, šerifo krizių derybų skyrius sugebėjo priversti vyrą palikti namus ir pasiduoti. Pareigūnai namuose sprogmenų nerado.