nusikaltimas

Į Sibirą tremti gėjus pasiūlęs komentatorius turės patuštinti piniginę

48 metų Šiaulių rajono gyventojas socialiniame tinkle Facebook po straipsniu apie Petro Gražulio užsipultus LGBTQ+ atstovus parašė komentarą. Jame jis neslėpė pykčio. Pareigūnams pradėjus tyrimą, vyro namuose rastas ir nelegaliai laikomas dujinis revolveris.

Sugyventinio masturbacijos vaizdo įrašas pridarė problemų. Keturis mėnesius atliks viešuosius darbus

Moteris iš nepažįstamos merginos gavo savo sugyventinio lytino organo nuotrauką ir masturbacijos vaizdo įrašą. Ji suskubo šį turinį nusiųsti savo buvusiam vyrui. Maža to, pagrasino įrašus paviešinti. Dėl to atsidūrė radviliškietė atsidūrė teisme.

Vairuotojas vos neįsirėžė į eitynių dalyvius, bet pareigūnams tai „nieko ypatingo“ neįvyko

Vilnius Pride dalyviai piktinasi Lietuvos policijos požiūriu ir veiksmais. Šeštadienį vairuotojas sąmoningai kirto eitynių vietą ir vos nekliudė eisenos dalyvių. Pasigendama adekvataus įvykio vertinimo, kuris galėjo baigtis labai liūdnai.

Įtariama, kad rastas migranto kūnas. Bilotaitė ir vėl neigia savo atsakomybę

Ignalinos rajone, Dysnos upėje, ketvirtadienį rastas, kaip įtariama, neteisėto migranto iš Indijos kūnas, BNS patvirtino prokuratūra. Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė tvirtina, kad ji dėl to nėra atsakinga.

Lietuvoje vyrai viliojami pasidalinti savo penio nuotraukomis. Vėliau prasideda šantažas

Šiaulių apskrities policija sulaukė ne vieno vyro skundo, kuriuose kartojasi ta pati schema. Socialiniuose tinkluose vyrai gundomi, kviečiami atsiųsti savo lytinių organų nuotraukas, o vėliau grasinama vaizdus paviešinti ir reikalaujama susimokėti.