Žudiką gėjų klube sutramdęs vyras: Norėjau išgelbėti atrastą šeimą

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Žudiką gėjų klube sutramdęs vyras: Norėjau išgelbėti atrastą šeimą

Tre, 11/30/2022 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Karinio jūrų laivyno jūreivis yra vienas iš dviejų didvyrių, kuris sustabdė šaulį atvėrusį ugnį į gėjų naktinio klubo Kolorado Springse lankytojus. Thomas James šiuo metu gydosi sužeidimus ligoninėje.

„James būklė šiuo metu yra stabili, ir mes tikimės, kad jis visiškai pasveiks“, – sakoma karinio jūrų laivyno praėjusią savaitę paskelbtame pranešime, praneša Starobserver.

Vietos policija ne kartą patvirtino, kad jei ne du vyrai, kurie drąsiai ėmėsi priemonių sulaikyti užpuoliką, aukų galėjo būti gerokai daugiau.

„Aš tiesiog norėjau išgelbėti šeimą, kurią suradau“, – sakė Thomas James. - „Jei galėčiau, apsaugočiau visus, ką tik galiu, nuo nesąmoningų neapykantos nusikaltimų visame pasaulyje, bet aš esu tik vienas žmogus“.

„Laimei, mes esame šeima, o šeima rūpinasi vienas kitu“, – teigė vyras. - „Mes nuėjome ilgą kelią nuo Stonewall. Patyčios nėra nenugalimos. Noriu paremti visus, kurie patyrė skausmą ir praradimus, kurie buvo pernelyg dažni pastaruosius kelerius metus. Galvoju apie tuos, kuriuos praradome lapkričio 19 d., ir esu su tais, kurie vis dar gydosi po traumų“.

Thomas taip pat pasiuntė žinią jaunimui: „Jaunimui sakau, būkite drąsūs. Jūsų šeima yra čia. Esi mylimas ir vertinamas. Taigi, kai atsiskleidi, atsiskleisk su džiaugsmu“.

22 metų Anderson Lee Aldrich vėlų šeštadienio vakarą nužudė penkis žmones. Praėjusią savaitę jam buvo pateikti keli kaltinimai dėl žmogžudystės ir neapykantos nusikaltimų. Oficialūs kaltinimai jam turėtų būti pareikšti 2022 metų gruodžio 6 dieną vyksiančiame teismo posėdyje.