Gėjų poros ir jų dukros istorija – jau netrukus pasirodysiančiame filme „Knock at the Cabin“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gėjų poros ir jų dukros istorija – jau netrukus pasirodysiančiame filme „Knock at the Cabin“

Pir, 01/30/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Naujausias M. Night Shyamalan filmas pasakos apie įtampos kupinas gėjų pora ir jų dukros atostogas. Prognozuojama, kad šis filmas bus vienas geriausių šio režisieriaus karjeroje.

Filme pasakojama apie gėjų porą ir jų dukrą, kai keturi ginkluoti nepažįstami asmenys juos paima įkaitais atostogaujant miško namelyje. Vėliau teroristai jiems pasako, kad šeima turi nuspręsti kurį vieną iš jų reikia paaukoti, kitaip ateis pasaulio pabaiga. 

Išankstinėse filmo peržiūrose šis filmas jau pelnė kritikų pripažinimą. Brian Davids iš „The Hollywood Reporter“ sakė, kad filmas yra „vienas geriausių M. Night Shyamalano karjeros filmų“ ir kad jis nenustojo apie tai galvoti net praėjus dešimčiai dienų po peržiūros. 

Kino kritikas Erik Davis Twitter rašė, kad jam „džiugu pranešti, kad M. Night Shyamalan #KnockAtTheCabin yra tikras dalykas – pribloškiantis ir žavus nuo pradžios iki pabaigos”.  

Asyia Iftikhar, „PinkNews“ pramogų reporterė, sakė, kad filmas ją „pakerėjo“ ir ypač gyrė Beno Aldridžo ir Jonathano Groffo vaidybą. 

Kino teatrus filmas pasieks vasario 3 d. 

Žymos