filmas

Spalio 2 d. - Festivalis "Kreivės" Kaune - Su meile, Ukraina (video anonsai)

Festivalio "Kreivės" programai Kaune baigiantis, 18.30 val. žiūrovai Emma (A. Mickevičiaus g. 35) ekrane galės išvysti tris Ukrainoje sukurtus trumpo metražo filmus. Po peržiūros organizuojamas diskusija „Menas kaip aktyvizmas karo Ukrainoje akivaizdoje“.

Spalio 2 d. - Festivalis "Kreivės" Kaune - Nelly ir Nadine (video anonsas)

Šiandien 16 val. visi norintys Kauno menininkų namuose (V. Putvinskio g. 56) galės išvysti režisieriaus Magnus Gertten iš Belgijos dokumentinę juostą "Nelly ir Nadine". Filme pasakojama neįtikėtina dviejų moterų, susipažinusių per 1944 m. Kūčias Ravensbriuko koncentracijos stovykloje, meilės istorija.

Spalio 1 d. - Festivalis "Kreivės" Kaune - Tu man gražus kaip vasaros diena (video anonsas)

Norintiems pamatyti kažką iš ties ypatingo - GayLine.LT rekomenduoja nepraleisti šiandien 13.30 val. Emma (A. Mickevičiaus g. 35) rodomo filmo - "Tu man gražus kaip vasaros diena". Egipte, Libane ir Vokietijoje kurtas 2022 metų Mohammad Shawky Hassan filmas atskleidžia dviejų vyrų meilės istoriją.

Spalio 4-9 d. - Septiniuose miestuose - ARTI (video anonsas)

Žingsnis iš vaikystės į suaugusių pasaulių – itin sudėtingas ir jautrus laikas žmogaus gyvenime. Kiekvienas esame tai patyrę: ne vienas nekaltai išdavėm amžiną draugystę prisiekusius draugus, ne vienas buvome įskaudinti patys.

Kanų kino festivalyje Didžiuoju prizu apdovanotas naujasis „Merginos“ (Girl, 2018 m.) režisieriaus Luko Dhonto filmas nukreipia žvilgsnį į šį trapų gyvenimo etapą, šviesa ir gerumu pripildydamas net pačius sunkiausius momentus.

Spalio 1 d. - Kaunas - Draudžiami jausmai + Porno melodrama (video anonsai)

"Draudžiami jausmai" - 2011 metų Lietuvoje ir Ispanijoje režisieriaus Deimanto Narkevičiaus kurta drama.

8-ojo dešimtmečio sovietinėje Lietuvoje Laimonas dirba teatre, tačiau yra suimamas už homoseksualumą – nusikaltimą, už kurį gresia treji metai kalėjimo. Jį tardantis KGB darbuotojas turi paruošti bylą prieš jį, tačiau įsimyli sulaikytąjį.