Pasaulinio lygio dainininkai sako, kad buvo apspjauti tik todėl, kad nepriklauso dvinarės tapatybės žmonėms

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Pasaulinio lygio dainininkai sako, kad buvo apspjauti tik todėl, kad nepriklauso dvinarės tapatybės žmonėms

Tre, 02/01/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Neseniai „Apple Music“ podcast'o „The Zane Lowe Show“ serijoje Sam Smith (jie) atskleidė, kad buvo apspjauti savo gimtosios šalies gatvėje.

Laidų vedėjas Lowe paklausė apie Sam Smith gyvenimą po to, kai 2019 m. jie atskleidė esantys ne dvinarės tapatybės, rašo LGBTQnation.

„Nuo to laiko, kai pakeičiau įvardžius, jaučiau, kad grįžau namo“, – sakė jie. - „Būčiau norėjęs žinoti, kas tai per žodžiai, kai mokiausi mokykloje, nes būtume galėję save identifikuoti jau mokykloje... Tai yra tai, kas aš esu ir visada buvau“.

Tačiau jų gyvenimas viešumoje nebuvo toks sklandus. „Mane užklupusios neapykantos kiekis tiesiog išsekino ir buvo tikrai sunku“, – aiškino jie. - „Tai ne aš, pavyzdžiui, sėdžiu namuose, googlinu savo vardą ir matau dalykus“.

Jie sakė, kad neapykanta labiausiai pasireiškia viešumoje - tiesiog einant gatve.

„Galiu susitvarkyti su savęs negooglavimu, komentarų neskaitymu. Tai kažkas, ką galiu kontroliuoti“, – tęsė jie. - „Jungtinėje Karalystėje žmonės nesupranta, kad tai vyksta gatvėje. Gatvėje mane užgaulioja žodžiu, labiau nei kada nors anksčiau“.

Tuomet jie pridūrė: „Kažkas spjovė į mane gatvėje, tai buvo beprotiška“.

Sam Smith sakė, kad jie nerimauja dėl to, kaip jaučiasi jaunesni LGBTQ+ žmonės. „Jei tai atsitiko su manimi ir aš esu žinomas – aš esu popžvaigždė – ar įsivaizduojate, ką jaučia kiti vaikai, pavyzdžiui, queer? Tiesiog taip liūdna, kad mes esame 2023 m. ir tai vis dar vyksta. Ypač Anglijoje“.