Jungtinė Karalystė

LGBTQ+ protestuotojai pasitelkė milžinišką dildo reikalaudami kovoti su klimato kaita (foto)

LGBTQ+ aktyvistai atvyko į Londono Soho protestuoti dėl nepaprastosios klimato situacijos, skelbia PinkNews. Minios priekyje buvo matomas milžinišku „klimato dildo“. „Rainbow Rebellion“ šeštadienį žygiavo viena pagrindinių sostinės gatvių, reikalaudami, kad valdantieji imtųsi veiksmų ekologiškesnės ateities link.

Olimpinė čempionė Kelly Holmes atskleidė esanti lesbietė: „Pagaliau galiu atsikvėpti“

Didžiosios Britanijos olimpinė čempionė Dame Kelly Holmes pareiškė, kad gali „pagaliau atsikvėpti“, kai prisipažino priklausanti LGBTQ+ bendruomenei, praneša PinkNews. Olimpinio aukso medalio laimėtoja „Sunday Mirror“ pasakojo, kad pirmą kartą suprato esanti homoseksuali būdama 17 metų, kai ją pabučiavo viena karė.

Tyrimo rezultatai: didžioji dalis Jungtinės Karalystės visuomenės palaiko LGBTQ+

Dauguma Jungtinės Karalystės visuomenės teigiamai vertina LGBTQ+ bendruomenę, rašo GayTimes. Iš 2000 apklaustų suaugusiųjų kas trečias teigė visiškai gerbiantis lesbietes, gėjus, biseksualus ir transseksualius asmenis, o vienas iš penkių netgi išreiškė susižavėjimą.

Škotijos bažnyčia leis LGBTQ+ žmonių santuokas

Po ilgus metus trukusių diskusijų Generalinės asamblėjos Edinburge nariai balsavo už bažnyčios įstatymo pakeitimą. Tai reiškia, kad tos pačios lyties poros galės tuoktis bažnyčioje. Dvasininkai patys galės teikti paraiškas tuokti tos pačios lyties poras bažnyčiose, taigi jie nebus verčiami to daryti jei to nenori.

Britų ambasadorius Indonezijoje priverstas aiškintis dėl vaivorykštės vėliavos

Indonezijos pareigūnai iškvietė Jungtinės Karalystės ambasadorių dėl britų ambasadoje iškeltos LGBTQ vėliavos, rašo 15min. Jis buvo paragintas gerbti vietos žmonių požiūrį šalyje, kur LGBTQ+ žmonių santykiai nepriimtini.

Jungtinė Karalystė išleidžia vaivorykštėmis išmargintą 50 pensų monetą (foto)

Šiuo gestu Jungtinėje Karalystėje norima paminėti judėjimo už LGBTQ+ teises penkiasdešimtmetį. Monetą sukūrė LGBTQ+ judėjimo aktyvistas Dominique Holmes. Menininkui teko pasitelkti pažangiausias spausdinimo technologijas, kad įspaustų jį Pride monetą vaivorykštės vėliavos spalvas.