+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Fitneso treneris patarė kaip gėjams pasiruošti geresniam seksui (video)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Fitneso treneris patarė kaip gėjams pasiruošti geresniam seksui (video)

Pir, 03/13/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Fitneso treneris Dan Welden pademonstravo kelis pratimus, kurie turėtų padėti  padidinti ištvermę ir patirti didesnį malonumą. Jis teigia, kad treniruotės ne tik turi ilgalaikės naudos sveikatai, tačiau lemia ir geresnį seksą.

Geriausias „kardio“ užsiėmimas vyksta miegamajame, rašo Queerty. Tyrimai rodo, kad tinkamai treniruojant kojas padidėja testosterono lygis, o tai dažniausiai reiškia didesnį lytinį potraukį. Kojos taip pat yra didžiausia raumenų grupė kūne ir suteiks jums daug daugiau jėgų ir jėgos įvairioms sekso pozicijoms.

„Galvokite apie pasyvą kaip apie kaubojų, jojantį ant žirgo“, – sako treneris, – „Jei tas kaubojus turi silpnus sėdmenis ir kojas, jis negali judėti arklio ritmu. Jei tas arklys pradės spardytis, būsite atmuštas“.

Aktyvią poziciją užimantiems gėjams, treneris siūlo sportuojant naudoti stūmimo judesį.

„Dabar, kalbant apie aktyvus, klubų stūmimas yra vienas iš svarbiausių judesių, kai jūsų kaubojus joja. Jei jūsų sėdmenys ir kojos nėra tvirtos, sunku būti tuo arkliu, kuriuo nori joti jūsų kaubojus. Taigi sustiprinkite sėdmenis ir kojas ir būkite tuo žirgu, kokio nori kiekvienas kaubojus“, - sako jis.

Dan Welden teigia, kad kiekvienas, kuris užsiėmė seksu stovėdamas keturiomis - puikiai supranta, kokias apkrovas tenka patirti rankoms.

„Taip yra todėl, kad jūsų tricepsas ir krūtinė nėra pasiruošę ilgai atlaikyti stūmimą aukštyn, ypač jei aktyvusis partneris stovi pasilenkęs ir atsiremia savo svoriu į jūsų nugarą“, - sako treneris, rekomenduodamas pratimus rankoms stiprinti.

Daugiau patarimų rasite video:

VIDEO1

VIDEO2

VIDEO3

VIDEO4