Sportas

Ir vėl kalti gėjai - Rusija imasi kovos prieš Tarptautinį Olimpinį komitetą

Tarptautiniam Olimpiniam Komitetui nusprendus, kad sankcijos Rusijos ir Baltarusijos sportininkams ir toliau bus taikomis, Kremliui ištikimi politikai ir visuomenininkai ėmėsi dezinformacijos kampanijos. Jie pareiškė, kad Rusija negalės dalyvauti olimpinėse, nes jų organizatoriai nusprendė įvesti prievolę šalims į nacionalines komandų sudėtis įtraukti bent 10 proc. LGBTQ+ atstovų.

Cenzūra. Nuo kitų metų Formulė 1 dalyviai negalės pasisakyti LGBTQ+ klausimais

Nuo 2023 metų sausio 1 dienos FIA įveda suvaržymus, kuriais uždraudžia sportininkams pasisakyti tam tikrais klausimais. Organizacija, kuri rengia Formulė 1 rungtynes neleis lenktynininkams laisvai reikšti savo minčių politiniais, LGBTQ+, religiniais ir tam tikrais asmeniniais klausimais, nebent tai bus suderinta su pačia federacija.

Kauno mediko anekdotas apie gėjus privertė konservatorius užkirsti kelius jam dalyvauti rinkimuose

Vakar, po Pasaulio futbolo čempionato finalinių varžybų, 15 numeriu partijos Kauno rinkimų sąraše įrašyto Dariaus Žebrausko Facebook paskyroje buvo paskelbtas tekstas apie gėjus. Jis sudomino ne tik socialinių tinklų gerbėjus, bet ir konservatorių partiją, kuri suskubo imtis veiksmų.

Profesionalus regbininkas: bučiavau daug gėjų ir daug moterų

Australijos profesionalus regbio žaidėjas Toby Rudolf vėl prabilo apie tai, kad jis nesureikšmina savo seksualumo. LGBTQ+ bendruomenę atvirai palaikantis sportininkas pridūrė, kad jam būtų svarbu, jog kitais metais būtų pakartota iniciatyva, kuria rungtynių metu buvo reiškiama parama šiai bendruomenei.

Profesionalaus tenisininko paskelbta nuotrauka sužadino aistras - ar jis gėjus?

Profesionalus tenisininkas Fabien Reboul neseniai socialiniame tinkle Instagram paskelbė intriguojančią nuotrauką, kurioje jis bučiuojasi su kitu vaikinu. Ant jos užrašytą - „Aš pats tavęs neįsimylėjau, tavo meilė mane pastūmėjo“.

Australijos krepšininkas prisipažino esantis homoseksualus. Atskleidė, jog bandė žudytis

Melburno „United“ komandoje žaidžiantis Isaac Humphries neseniai socialiniame tinkle Twitter paskelbtame video pasakoja jautrią atsiskleidimo ir susitaikymo su savo homoseksualumu istoriją.