+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

PAMATYK. „OnlyFans“ kūrėjo ir modelio Pabl Hernandez fotosesija „Attitude“ žurnalui (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

PAMATYK. „OnlyFans“ kūrėjo ir modelio Pabl Hernandez fotosesija „Attitude“ žurnalui (foto)

Ant, 04/11/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Pabl Hernandez „OnlyFans“ pradėjo dirbti 2017 m., tačiau nerekomenduoja to daryti kitiems. Tiesa, jis labiau vertina modelio darbą, kuriame jaučiasi gerokai užtikrinčiau.

„Niekam to nesiūlau, nebent esate psichologiškai pasirengęs“, - Attitude sako Pabl apie darbą OnlyFans.

Vyras teigia, kad jam labai patinka modelio darbas. Tiesa, jis tai daro tuomet, kai vidumi jaučia, kad gali tai daryti.

„Man modelio darbas yra tai, kaip aš jaučiuosi. Taigi, jei neturiu nuotaikos fotosesijai, aš to nedarysiu ir prieš tai pasakysiu fotografui apie tai“, - sako jis. – „Jei neketinu atsiduoti visas kaip tik galiu, nenoriu gaišti tavo ir savo laiko. Manau, kad fotografai tai vertina“.

Jis teigia, kad priešingai nei ne maža dalis modelių, nenaudoja steroidų raumenims auginti. „Matau, kad vaikinai [vartojant steroidus] gauna nuotraukas žurnaluose, kuriuose man pavyko gauti vietą be steroidų. Turėjau daugiau dirbti, bet tai gerai“.

Jis teigia vartojantis papildus ir didelį kiekį baltymų – taip pat sportuojantis dažniau nei kiti.

„Aš einu į sporto salę penkis kartus per savaitę, kartais šešis. Mano treniruočių rutina keičiasi kas kelerius metus. Per dieną darydavau vieną raumenų grupę, pavyzdžiui, vieną dieną nugarą, kitas rankas ir pan. Dabar aš juos derinu“, - teigia modelis.

Vyras pripažįsta, kad ne mažesnis dėmesys turi būti skiriamas psichinei sveikatai.

„Stengiuosi pabusti anksti ryte, išgerti kavos ir tiesiog atsipalaiduoti bei šiek tiek pagalvoti apie savo dieną. Aš sutelkiu dėmesį į savo nerimą ir tai, kas verčia mane jaustis tam tikru būdu, ir ką aš galiu padaryti, kad tai pakeisčiau. Kartą per savaitę einu į terapiją, tai labai padeda. Visada malonu turėti draugų ir šeimos narių, su kuriais gali pasikalbėti, bet dar geriau susėsti su profesionalu“, - pasakoja Pabl.

Jo teigimu, artimiausiu metu jis nežada atsisakyti OnlyFans paskyros, tačiau nerekomenduoja tuo užsiimti kitiems: „Jei žmonės manęs klausia, aš jiems sąžiningai pasakau. Ar rekomenduoju žmonėms tai daryti? Ne. Ar aš siūlau? Niekada. Niekam to nesiūlau, nebent esate psichologiškai pasirengęs“.

Pabl Hernandez // Nuotr. iš attitude.co.uk

Pabl Hernandez // Nuotr. iš attitude.co.uk

Pabl Hernandez // Nuotr. iš attitude.co.uk