• Anderson Cooper // Nuotr. iš @andersoncooper

Gėjus tėvas: tėvystė tai „geriausias mano gyvenimo laikas“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gėjus tėvas: tėvystė tai „geriausias mano gyvenimo laikas“

Tre, 09/27/2023 - 08:50
Kategorija:
0 komentarų

Anderson Cooper sako, kad buvimas dviejų sūnų tėvu jam suteikė tai, ko niekada neturėjo. CNN dirbantis vyras neseniai „People“ leidiniui dalijosi įspūdžiais apie trijų metų Wyatt Morgan ir 19 mėnesių Sebastian Luke auginimą.

Anot Anderson, šeimos gyvenimas jam suteikia „palaimą, humorą ir švelnumo akimirkas ir malonumą“.

„Mes turime valgyklą, į kurią einame kiekvieną rytą - jiems patinka žmonės, kurie dirba čia“, - teigia vyras. - „Man patinka ruošti juos popietės miegui, sėdėti su jais ir skaityti, ir kai jie užmiega mano rankose. Nėra nieko geresnio“.

Anderson Cooper teigia, kad berniukai puikiai sutaria tarpusavyje. „Tiesiog turėtumėte pamatyti jų santykius, tai yra neįtikėtina“, - sakė jis People leidiniui. - „Neseniai radau medines kaladėles su kuriomis ir mano brolis žaidė. Mes piešėme ant jų robotus ir kitus dalykus“.

Tėvyste jis dalinasi su savo buvusiu partneriu Benjamin Maisani. „Aš dirbu naktimis, todėl jis ten yra naktį“, - sakė Anderson. - „Ir mes abu atsibundame prieš tai, kai jie atsibunda, ruošiame jiems pieną ir praleidžiame pirmąsias porą dienos valandų kartu. Ir Benjamin su jais kalba prancūziškai. Net neįsivaizduoju, ką jie sako“.