vaikai

Šokiruojanti patirtis: „krikščioniška“ mokykla uždraudė penkerių metų vaikui joje lankytis

Vienai Luizianos tos pačios lyties asmenų porai buvo pranešta, kad jų vaikui buvo uždrausta lankyti privačią mokyklą dėl jų „gyvenimo būdo pasirinkimo“. Jennifer ir Emily Parker neseniai buvo informuotos, kad jų įvaikis Zoey nebegali lankyti Biblijos baptistų akademijos. Tai buvo padaryta likus savaitei iki ikimokyklinio darželio baigimo šventės.

Drag karalienė rėžė respublikonams: mes neiname į mokyklas šaudyti vaikų

Respublikonams ir toliau tęsiant kovą net prieš Drag pasirodymus vaikams ir nepaisant žudikų išpuolių gatvėse atsisakant palaikyti bet kokius ginklų įsigijimo apribojimus - Drag karalienės rėžė tiesiai šviesiai: „Drag queens neina į mokyklas šaudyti vaikų“.

Vaiką su žmona auginanti Gabrielė: Lietuvoje mano vaikas nebūtų apsaugotas

Jungtinėje Karalystėje lietuvaitės Gabrielė ir Džiulija susituokė ir augina atžalą. Moteris Lrytas pasakoja, kad jos gimimo liudijime nurodytos dvi mamos. Nors Gabrielei ir norėtųsi grįžti gyventi į Lietuvą – čia jos vaikas neturėtų tokios pat apsaugos.

Jennifer Lopez scenoje pristatė savo vaiką naudodama belyčius įvardžius

Pastarasis kartas nebuvo pirmas, kai publika pamatė Lopez ir Emme dainuojančius kartu. Emme taip pat koncertavo su Lopez per pastarosios 2020 m. Super Bowl pasirodymą.

Vaizdo įrašas iš pasirodymo buvo paskelbtas TikTok ir buvo peržiūrėtas daugiau nei 2 milijonus kartų.

„Aš prašau nuolat dainuoti su manimi, bet jie to nedarys. Taigi tai labai ypatinga proga“, – sakė J. Lopez.

Trans paauglei bažnyčios stovyklos organizatoriai tarė: būtų geriausia, kad negrįžtum

Translytė mergina teigia, kad jai buvo uždrausta savanoriauti tikėjimu paremtoje vasaros stovykloje dėl savo lytinės tapatybės, kurią konsultantė apibūdino kaip „gyvenimo pasirinkimą“, praneša PinkNews.

Visuomenė daužo LGBTQ+ vaikų gyvenimus. Beveik pusę jų bijo būti užpulti

47 proc. LGBTQ+ paauglių teigia, kad mokykloje slepia sako seksualinę orientaciją, skelbia LRT. Europos Sąjungoje šis skaičius gerokai mažesnis - 28 proc. Šie skaičiai tik iš dalies iliustruoja kokį visuomenės spaudimą patiria LGBTQ+ paaugliai priversti kurti alternatyvaus „aš“ gyvenimą.

Jazzu: „Esu bučiavusi ne vieną moterį, ir man labai patiko“

Vilniuje vykusiame LGBTQ+ bendruomenei skirtame renginyje „Pasididžiavimo balsai“ dalivavusi atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu sakė, kad ji gyveno tarti burbule, kuriame šou žmonės pasižymi tolerancija. Anot jos, šis burbulas sprogo, kai ji pradėjo koncertuoti provincijoje. Pirminė reakcija - buvo atsiribojimas, tačiau pastaraisiais metais ji imasi diskutuoti su žmonėmis. Ir kai kurie jų bent šiek tiek palankiau ima žiūrėti į marginalizuotas grupes.

Danijoje gyvenanti Rūta: Jei manęs paklausia apie vyrą, aš ramiai galiu atsakyti, kad turiu žmoną

Balandžio 23 dieną IT specialistė Rūta Jonuševičiūtė ir jos išrinktoji dvasininkė Vibeke Bidstrup  Kopenhagoje susituokė. Lrytas.lt duotame interviu, Danijoje gyvenanti moteris sako, kad ten gyvenimas gerokai skiriasi nuo Lietuvos kasdienybės.