Trys metai - tiek laiko Ispanijos futbolo federacijos prezidentas negalės dirbti su futbolu

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Trys metai - tiek laiko Ispanijos futbolo federacijos prezidentas negalės dirbti su futbolu

Ant, 10/31/2023 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

FIFA drausmės komitetas uždraudė Luisui Rubialesui, buvusiam Ispanijos futbolo asociacijos prezidentui, trejus metus užsiimti bet kokia su futbolu susijusia veikla. Taip reaguota į prezidento veiksmus, kai jis Ispanijos moterų futbolo rinktinei laimėjus pasaulio čempionatą, be žaidėjos sutikimo, pabučiavo ją į lūpas.

Luisas Rubialesas buvo laikinai nušalintas nuo pareigų, kol FIFA išnagrinės jo veiksmus. Dabar organizacija skelbia, kad minėtas asmuo pažeidė FIFA drausmės kodekso 13 straipsnį. Minėtas straipsnis kalba apie draudimą demonstruoti įžeidžiantį elgesį.

„FIFA pakartoja esanti įsipareigojusi gerbti ir saugoti visus žmones ir užtikrinti, kad būtų laikomasi pagrindinių padoraus elgesio taisyklių“, - skelbiama FIFA pranešime.

Luisas Rubialesas dar turi galimybę šį sprendimą skųsti FIFA apeliaciniam komitetui. Jis netruko pareikšti, kad pasinaudos tokia galimybe.

 „Pranešu, kad pateiksiu apeliacinį skundą (...) Sieksiu, kad byla pasiektų aukščiausios instancijos teismą, kad būtų įvykdytas teisingumas ir paaiškėtų tiesa“, – socialiniame tinkle „X“ parašė jis.

2023 m. rugpjūčio 23 d L. Rubialesas apdovanojant futbolininkes sugriebė vieną jų ir pabučiavo į lūpas. Futbolininkė Jenni Hermoso iškart pareiškė, kad tai nebuvo abipusis veiksmas. L. Rubialesas savo kaltę neigia, nors nederamas veiksmas buvo fiksuotas viso pasaulio žiniasklaidos kamerų.