Lapkričio 17 d. - Scanorama Vilnius, Kaunas - "Barbarė"

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Lapkričio 17 d. - Scanorama Vilnius, Kaunas - "Barbarė"

Ket, 11/16/2023 - 17:00
Kategorija:
0 komentarų

Šiandien Europos šalių kino forumas „Scanorama“ pristato filmą, kuriame veikia LGBTQ+ herojai - „Barbarė“. Jį galima išvysti 20.50 val. Forum Cinemas Vingis ir 21.30 val. Forum Cinemas Kaune.

Žiaurumas, blizgučiai, kelionės laiku, demonai iš pragaro, kenksmingos lesbietės ir menininkai kanibalai – tai tik dalis ingredientų, iš kurių sumaišytas naujausias režisieriaus Bertrand’o Mandico filmas. Savo subversyvioje fantazijoje jis imasi legendos apie Konaną Barbarą ir paverčia jį moterimi. Nepranokstama ir negailestinga karžygė prisimena savo gyvenimą, kartu su demonu šuns veidu vardu Raineris keliaudama per įvairiausias epochas (nuo priešistorinių laikų iki distopinio 9-ojo dešimtmečio Niujorkio) ir nuolat keisdama pavidalus.

„Barbarė“, nufilmuota nespalvota 35 mm juosta, su retais ryškių spalvų potėpiais atrodo taip, lyg būtų sukurta 8-ajame dešimtmetyje, paskui 9-ajame atrasta vaizdo kasetėje ir vėliau rodyta tik dūmų pripildytuose pogrindžio klubuose. Tai sinefiliška, juokinga, teatrališka ir kruvina Dieviškoji komedija, kurios pašėlęs ritmas ir vienas už kitą keistesni personažai puikiai pritaikyti žanrinių beprotybių gurmanams.

Kalbos: Vokiečių, Prancūzų, Anglų

Subtitrai: Anglų, Lietuvių

Originalus pavadinimas: Conann

Pagamintas: 2023: Prancūzija, Liuksemburgas

 

Bilietus į peržiūrą Vilniuje įsigyti galima ČIA.

Bilietus į peržiūrą Kaune įsigyti galima ČIA.

Žymos