„Disney“ aktorius Karan Brar atskleidė esantis biseksualus (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

„Disney“ aktorius Karan Brar atskleidė esantis biseksualus (foto)

Št, 12/02/2023 - 15:59
Kategorija:
0 komentarų

„Tiesiog buvau save įtikinęs, kad ši mano dalis nebus tokia patraukli norint mane geriau pažinti ir bus našta, kurią kiti turėtų kęsti“, – kodėl slėpė savo biseksualumą praeityje kalbėjo K. Braras. Atvirai apie savo seksualinę orientaciją aktorius prakalbo  „Teen Vogue“ straipsnyje.

Karan Brar publikacijoje pasakoja apie tai, kaip paliko tėvų namus – o tai indėnų kilmės amerikiečiui nebuvo lengva. Vėliau jis ryžosi apie save papasakoti artimiausiems draugams.

Jis prisimena naktį, kai buvo girtas ir savo kambario draugams pasakė esantis biseksualus. Tuomet jis bijojo, kad tai visam laikui pakeis draugų požiūrį į jį.

„Tą akimirką, kai žodžiai išsprūdo iš mano burnos, pasigailėjau. Vos galėjau pažvelgti į juos ir bandžiau suvaldyti padarytą žalą“, – rašo jis.

Aktorius pats pasiūlė išsikraustyti, bet tada jo draugai „pertraukė mane apkabindami mane. Dar kartą pasakiau jiems, kad turėčiau išsikraustyti. Jie man sakė, kad aš kvailas. Pasakiau jiems, kad paaiškinsiu kitriems, jei žmonės paklaustų, kodėl mes nebegyvename kartu. Jie pasakė, kad užsičiaupčiau. Pasakiau jiems, kad jie tikriausiai manęs nekenčia. Jie sakė, kad mano biseksualumas nepakeitė jų požiūrio į mane“.

„Jie abu buvo šokiruoti, kai atsiskleidžiau, ne dėl mano seksualinės tapatybės, o dėl to, kad nuoširdžiai maniau, kad po to, kai tai pasakiau, jie nenorės su manimi turėti nieko bendra“, – tęsė jis. - „Šiandien suprantu, kaip tai buvo absurdiška – Sophas ir Cam buvo mano geriausi draugai daugelį metų ir mylėjo mane kiekviename žingsnyje. Kodėl, po velnių, jie turėjo nustoti tai daryti? Tiesiog buvau save įtikinęs, kad ši mano dalis nebus tokia patraukli norint mane geriau pažinti ir bus našta, kurią kiti turėtų kęsti“, - atviravo aktorius.

Deja, vienas iš jo draugų netrukus mirė dėl epilepsijos komplikacijų. Karan Brar sakė, kad jo draugo mirtis ir kiti stresą sukeliantys veiksniai vedė jį prie noro nusižudyti. Laimei, jam pavyko patekti į gydymo centrą.

„Man buvo diagnozuotas potrauminio streso sutrikimas (PTSD) ir depresija“, – sakė jis. „Mano depresija jau kurį laiką yra remisijos stadijoje, o vartojant vaistus, mano emocijos yra daug lengviau valdomos. Aš nebeskęstu sielvarte, kad praradau Cameron. Atvirkščiai, aš tikiu, kad sielvartas yra nuolat besikeičianti patirtis, kurią tiesiog turiu išgyventi“, - pasakojo vyras.

1

1