atsiskleidimas

Trans moteris prievarta nuvežta į perauklėjimo stovyklą: „jie privertė mane kastruoti paršą“

Rusijoje gyvenanti Ada Blakewell „PinkNews“ papasakojo, jog buvo priversta atlikti taip vadinamą atvertimo (konversijos) terapiją, kurios metu ji mokyta elgtis „vyriškai“. Viena iš užduočių buvo - kastruoti paršą.

Don Hershman darbuose Queer žmonių priverstinio slapstymosi tema

Menininkas Don Hershman naujausiuose savo tapybos darbuose imasi nagrinėti sudėtingą, tačiau kone kiekvienam LGBTQ+ bendruomenės atstovui artimą temą. Jis kalba apie kodų perjungimo būtinybę - kai bendruomenei priklausantis asmuo yra priverstas tam tikru metu būti tuo kuo jis nėra.

Aktorius Ian McKellan: prisipažinimas, kad jis gėjus yra geriausias jo gyvenimo sprendimas

Aktorius Ian McKellan puikiai žinomas dėl savo išskirtinio vaidmens „Žiedų valdovo“ trilogijoje, neseniai pasidalino mintimis apie vieną svarbiausių savo gyvenimo sprendimų - atskleisti visuomenei, kad jis yra homoseksualus.

Serialo „Sekso terapija“ žvaigždė atskleidė priklausantis LGBTQ+ bendruomenei

Jau kurį laiką netilo diskusijos dėl populiaraus serialo „Sekso terapija“ aktoriaus Ncuti Gatwa seksualinės orientacijos. Jos ypač suaktyvėjo kai aktorius minėtame seriale įkūnijo homoseksualų personažą – Eric. Iki šiol Ncuti vengė atvirauti, bet vakar patvirtino, kad yra queer.

SUSIPAŽINKIME. Ayal Mazaki – jaunasis Izraelio dainininkas gėjus pavergęs gerbėjus ne tik balsu

Izraelio dainininkas Ayal Mazaki neseniai išleido debiutinį singlą „Busy Hiding“. Prieš pradėdamas muzikinės karjerą 22-ejų vaikinas jau sukūrė ištikimų gerbėjų būrį. Juos jis patraukė savo išskirtine išvaizda.

Televizijos žvaigždė Paulie Calafiore atskleidė, kad yra biseksualus (foto)

Nuo 2016 m. Paulie Calafiore dalyvavo ne viename televizijos realybės šou. Taigi vaikinas tapo žinomas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir subūrė gausų gerbėjų ratą socialiniuose tinkluose. Neseniai duotame interviu Paulie nusprendė būti atviras ir atskleidė savo seksualinę orientaciją.

„Super Shore“ žvaigždė prisipažino esantis gėjus (foto)

Realybės televizijos žvaigždė Grant Coulson neseniai socialiniuose tinkluose atskleidė esantis gėjus. Jis tiesiog įkėlė savo vaikino Scott nuotrauką. Tai buvo šokas jo gerbėjams, nes „Super Shore“ žvaigždė anksčiau gyrėsi miegojęs su daugiau nei 30 moterų.

Olimpietis atskleidė, kad yra gėjus: aš noriu turėti tokias pačias teises kaip ir bet kuris pilietis (foto)

36 metų gimnastas Tomás González iš Čilės atskleidė esantis homoseksualus. Jis teigia, kad 20-ies suprato, jog yra gėjus, tačiau atsiskleisti jam prireikė daug laiko. Pirmiausia jis turėjo pats susitaikyti su savo seksualumu ir tik tai pasiekęs nusprendė apie tai kalbėti viešai.