Gėjų pora susituokė šalia garsiojo žiurkės įspaudo

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gėjų pora susituokė šalia garsiojo žiurkės įspaudo

Št, 01/27/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Raj Mahal ir jo partneris Tailer savo vestuvėms ieškojo ypatingos vietos. Likus vos devynioms dienoms iki jų šventės vaikinai apsisprendė ir pasirinko tai daryti šalia žiurkės įspaudo. Apie šią vietą plačiai rašė daugelis pasaulio žiniasklaidos priemonių.

Nors graužiko formos įspaudas Čikagos miesto asfalte jau yra daugiau nei 20 metų, jis išpopuliarėjo kai buvo pasidalinta jo nuotrauka socialiniuose tinkluose. Nuo to laiko - vieta tapo traukos centru.

„Mano draugai mane pažįsta kaip žmogų, kuris yra labai mėgstantis nuotykius“, - „People“ sakė Raj Mahal. - „Taigi mano draugams ar šeimos nariams nebuvo staigmena, kai pasakiau, kad susituoksiu prie žiurkės įspaudo“.

Vyras teigia, kad iki tol intensyviai ieškojo tinkamos vietos vestuvėms. „Mes apžiūrėjome kelis žinomus Čikagos paminklus, taigi Bobo Viliso bokštą, na tokio pobūdžio dalykus. Tačiau norėjau padaryti kažką labai novatoriško, todėl pasakiau: „Kodėl gi ne šalia žiurkės įspaudo?“, - teigė Rai ir pridūrė, kad nepaisant ypatingos vietos, svarbiausia jam yra buvimas su mylimuoju.

Jo paskelbtas vestuvių „TikTok“ vaizdo įrašas sulaukė 1,1 milijono peržiūrų. Vaizdo įraše du jaunikiai stovi šalia minėtos vietos.