Tapinas: Nausėdos „nesibaigiantis savo asmeninio silpnumo ir tuštumo demonstravimas, švelniai tariant, neįkvepia“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Tapinas: Nausėdos „nesibaigiantis savo asmeninio silpnumo ir tuštumo demonstravimas, švelniai tariant, neįkvepia“

Pir, 02/26/2024 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Visuomenininkas, žurnalistas Andrius Tapinas vakar socialiniame tinkle Facebook paskelbė komentarą, kuriame paaiškino dėl jo kritikos šalies vadovui vasario 16 d. koncerto metu sėdėjusiam šalia verslo Rusijoje neatsisakančio Matijošaičio. Jis taip pat prisiminė ir G. Nausėdos komentarus LGBTQ+ bendruomenės atžvilgiu.

„Buvo pastebėjimų, kad taip negalima elgtis, nes čia yra Prezidentas. Taip, demokratinės valstybės prezidentas, kuris yra tiesiog 5 metams visuotinai pasamdytas tarnautojas. Ir turi užsitarnauti pagarbą savo darbais ir veiksmais“, - rašė A. Tapinas.

Jis teigė, kad ar rodyti pagarbą konkrečiam politikui yra kiekvieno žmogaus asmeninis pasirinkimas. Bei pridūrė, jog pagarba yra užsitarnaujama.

„Sutinku, kad oficialiai Prezidentas laikosi labai teisingos linijos užsienio politikoje (šiaip sunku būtų elgtis kitaip žinant bendrą šalies žmonių nusiteikimą), bet nesibaigiantis savo asmeninio silpnumo ir tuštumo demonstravimas, na, švelniai tariant, neįkvepia“, - rašė žurnalistas.

Ir tuomet jis išvardino dėl ko G. Nausėdos veiksmai nekuria pasitikėjimo juo pačiu. Keli aspektai buvo susiję su šalies vadovo homofobiniais pasisakymais.

„Nuo nutylėtos narystės komunistų partijoje, pykčio, kad vis dar eskaluojama jo nemokamo šampaniuko Operos Fantome tema ir atsisakymo pripažinti VTEK sprendimą, nesugebėjimo adekvačiai priimti jokios kritikos, absurdiškų kvietimų gerti kavos parėmusiems jo kandidatūrą, picų valgymų su gėjais, šeimos supratimo išplovimo per užpakalines duris ir taip toliau - sąrašas per šiuos penkerius metus, ko gero, būtų nesibaigiantis“, - teigė Andrius.

Ir tuomet pridūrė: „Bet man vis tiek pagarbos Ekscelencijai likučius ištaškė jo sprendimas per Vasario 16 koncerto sėstis šalia Matijošaičio, kuris ir per tas kelias valandas dar spėjo uždirbti papildomų pinigų rusų armijai“.

Visuomenininkas pažymėjo, kad D. Gribauskaitės komanda visuomet sugebėdavo nurodyti ko nepageidauja matyti savo aplinkoje, todėl Rusijoje verslą toliau vystančio asmens buvimo šalia G. Nausėda galėjo išvengti.