• Melissa McCarthy // Nuotr. iš Instagram melissamccarthy

Žinoma aktorė prisipažino: Drag įkvėpė man drąsos užlipti ant scenos (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Žinoma aktorė prisipažino: Drag įkvėpė man drąsos užlipti ant scenos (video)

Sek, 03/03/2024 - 14:00
Kategorija:
0 komentarų

Aktorė, prodiuserė ir dizainerė Melissa McCarthy prisipažino, kad savo karjerą ji pradėjo būtent nuo Drag pasirodymų. Trumpame video įraše, kuris buvo paskelbtas socialiniame tinkle Instagram išskirtinių vaidmenų atlikėja reiškė palaikymą „RuPaul's Drag Race“ dalyviams.

„Aš dievinu jus visus. Aš dievinu, ką jūs darote. Drag yra didelė dalis to, kodėl aš turiu tokią karjerą“, - laidos dalyviams sakė Melissa McCarthy.

Ji prisipažino, kad ėjo žiūrėti Drag pasirodymų ir būtent jie ją įkvėpė įveikti scenos baimę. „Tai tikrąją to žodžio prasme davė man drąsos užlipti ant scenos. Aš pradėjau savo veiklą kaip Drag. Pradėjau su dideliu raudonų plaukų peruku ir vadinausi „Miss Why“, - prisipažino milžiniškos sėkmės ir pripažinimo sulaukusi Melissa.

Nustebusiems „RuPaul's Drag Race“ dalyviams ji teigė, kad mato jų norą surasti savo vietą pramogų versle ir didžiuojasi kiekvienu iš jų.

„Aš jus myliu. Darykite tai ką darote“, - sakė ji. – „Ne tik kurti pramogą ir teikti džiaugsmą. Tai svarbu ir kovokite dėl to“.