+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

PAMATYK. „JustMikeysArt“ homoerotinis menas

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

PAMATYK. „JustMikeysArt“ homoerotinis menas

Tre, 05/15/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Mikey Serrano skaitmeninio meno pasaulyje išsiskiria kaip kūrėjas sujungiantis popkultūrą, seksualumą ir savo tapatybės tyrinėjimus. Jo kuriamame meno pasaulyje erotika susitinka su nostalgija, o pagrindinis dėmesys fokusuojamas į vyriškas formas.

Mikey menininko kelionė prasidėjo vaikystėje, namų aplinkoje, kur mamos aistra piešti jį sudomino ir paskatino bandyti pačiam. „Pamėgau piešti dėl savo mamos. Ji lankė dailės kursus ir prisimenu, kaip žiūrėjau, kaip ji piešė, davė man piešimo patarimų, o tada pradėjau piešti pats“, - duodamas interviu Pride.com sakė Mikey.

Jis prisimena, kad pirmoji jo piešinių serija buvo iš „Liūto karaliaus“. Piešinius menininkas išsaugojo ir turi iki šiol.

2020 m. prasidėjusi pandemija buvo esminis momentas pastūmėjęs Mikey į erotinio meno sritį. „Vieną dieną žiūrėjau Instagram ir aptikau menininką, kuriantį puikų homoerotinį meną“, – dalijasi jis pridurdamas, kad taip susidomėjo ir kitų menininkų darbais bei pradėjo savęs klausti kodėl tuo neužsiimti pačiam.

Dabar Mikey gilinasi į meno kūrimo procesą, kurį įkvėpia LGBTQ+ bendruomenė ir kartu padeda jam pačiam augti. Tai „leido man tyrinėti savo seksualumą ir savo queer išlaisvinančioje aplinkoje“. Savo menu jis ne tik išreiškia savo fantazijas, bet ir leidžiasi į savęs atradimų kupiną kelionę, naršydamas po troškimus ir savo tapatybės subtilybes.

Mikey Serrano teigia, kad jam kyla iššūkių skelbiant savo kūrinius socialiniuose tinkluose, nes paskyros yra blokuojamos dėl neva publikuojamo pornografinio turinio. Socialiniai tinklai neatpažįsta, kad tai meno kūriniai ir klaidingai priskiria jo darbus draudžiamam skelbti turiniui.

GayLine.LT dalinasi keliais menininko darbais. Mikey darbus galima įsigyti ČIA.

a

 

a

a

a