1570 eurų - tiek teko pakloti teisės studentei, kad panaikintų penio formos tatuiruotę

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

1570 eurų - tiek teko pakloti teisės studentei, kad panaikintų penio formos tatuiruotę

Ket, 07/04/2024 - 19:15
Kategorija:
0 komentarų

Socialiniame tinkle X moteris pasidalino tatuiruotės nuotrauka, kurią sutiko pasidaryti apsvaigusi. Ji teigė, kad teko sumokėti kiek daugiau nei pusantro tūkstančio eurų, kad „plaukuotą penį“ primenantis piešinys išnyktų nuo jos rankos.

Tatuiruotės „meistras“ pasirodo buvo jos draugas. Nepaisant to, kad jis irgi buvo apsvaigęs nuo alkoholio, ji leido jam darbuotis, o pati užmigo. Kai pabudo - ją piešinys tikrai nesužavėjo.

„Tą rytą pabudusi iš karto pagalvojau: „Tai ne taip, kaip aš tai įsivaizdavau“, nes buvau girta, kai ją dariausi – teko greitai sugrįžti į realybę“, – SWNS pasakojo Rene. - „Tatuiruotė turėjo būti meilės širdelė su ją perveriančia strėle. Deja ją darant buvo padaryta klaidų, susiformavo randai ir visa tai atrodė kaip plaukuotas penis“.

1

Nuotr. Natalie Rene / SWNS

Moteris pasakojo, kad jos draugas tatuiruodamas ranką ją sužalojo. „Galų gale nuvažiavome į ligoninę, nes jis taip giliai išsitatuiravo, kraujavo ir labai skaudėjo“, – pasakojo Rene pridūrusi, kad gydytojas labai sunerimo dėl to kaip atrodė ranka ir paskyrė gydymą.

Rene išsiskyrė su draugu. Trejus metus moteris gyveno su šiuo piešiniu, kol galiausiai nusprendė jį pašalinti. Tiesa, ji nusprendė pasilikti tik širdelę.

Moteris prisipažįsta, kad vis dar turi tatuiruotėms namuose skirtą rinkinį, bet nežada leisti kam nors jį išbandyti ant savęs.

„Nemanau, kad jie turėtų būti parduodami „Amazon“, aš išleidau tiek pinigų, kad juos pašalinčiau, ir net galėjau prarasti ranką“, – atsiduso ji.