gydytojas

1570 eurų - tiek teko pakloti teisės studentei, kad panaikintų penio formos tatuiruotę

Socialiniame tinkle X moteris pasidalino tatuiruotės nuotrauka, kurią sutiko pasidaryti apsvaigusi. Ji teigė, kad teko sumokėti kiek daugiau nei pusantro tūkstančio eurų, kad „plaukuotą penį“ primenantis piešinys išnyktų nuo jos rankos.

Psichologų sąjungą ragina uždrausti seksualinės orientacijos keitimo „terapijas“: tai žaloja žmones

Lietuvos psichologų sąjunga (LPS) kreipėsi į Seimo komitetus ir Sveikatos apsaugos ministeriją, ragindama uždrausti seksualinės orientacijos keitimo „terapijas“. Psichologų sąjunga reaguoja į pasipiktinimą sukėlusį interviu, kuriame psichiatras Aleksandras Alekseičikas-Kirinovas homoseksualumą įvardijo „nedasivystimu“ ir bei leido suprasti, kad iki šiol konsultuoja dėl homoseksualumo „gydymo“.

Ekspertų nuomonė: Ar galima seiles naudoti vietoj lubrikanto?

Visiems pasitaiko situacijų kai skubiai norisi intymių santykių, o po ranka nėra lubrikanto. Nesvarbu ar mylisi vyrai, ar moterys – papildomas sutepimas dažnai yra būtinas, norint išvengti skausmo ir užtikrinti komfortą. Kai kurie žmonės tam naudoja seiles. Ekspertai paaiškino ar tai yra geras sumanymas.

Genitalijų pūslelinė: kas tai yra, kokie simptomai ir kaip gydyti

Pūslelinė gali pasireikšti ne tik ant lūpų, bet ir genitalijų. Tai lytiškai plintanti liga, kuri diagnozuojama milijonams žmonių kasmet. Šiame straipsnyje pateikiame jums informaciją kaip ją atpažinti ir tinkamai gydyti, kad pūslelinės neperduotumėt kitiems žmonėms.

Pažanga. Mokslininkai sugebėjo laboratorijoje pašalinti ŽIV iš ląstelių

Pasitelkę Nobelio premijos laureato genų redagavimo įrankį, geriau žinomą kaip Crispr-Cas, mokslininkai sugebėjo pašalinti „blogas“ DNR dalis. Tai suteikė naujų vilčių siekiant surasti būdą kaip išgydyti ŽIV užsikrėtusius žmones.

Amerikiečiai paskaičiavo - PrEP skyrimas yra pigiau nei gydyti ŽIV

Kas gali paneigti, kad amerikiečiai moka skaičiuoti. Neseniai paskelbtas ŽIV ir hepatito politikos instituto tyrimas rodo, kad prevencinių priemonių suteikimas prieš ŽIV apsimoka valstybei. Lietuvoje tuo metu tokie medikamentai vis dar nekompensuojami net į rizikos grupes patenkantiems žmonėms.

Gydytojas, politikas futbolininką iš Nigerijos išvadino ligoniu. Išviešino asmens duomenis

Marijampolės ligoninės gydytojas ortopedas traumatologas Gediminas Akelaitis dar kartą sužibėjo. Politikas prieš kurį laiką bandė paskelbti Marijampolės rajoną zona „be genderizmo ir LGBT“, o dabar socialiniame tinkle Facebook paskelbė futbolininko iš Nigerijos asmens duomenis ir pasipiktino jo vardu.