82% LGBTQ+ žmonių nesijaučia atstovaujami LGBTQ + žiniasklaidoje

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

82% LGBTQ+ žmonių nesijaučia atstovaujami LGBTQ + žiniasklaidoje

Ant, 11/30/2021 - 15:40
Kategorija:
0 komentarų

Novatoriškas tyrimas atskleidė, kad tik 25 procentai respondentų mano, kad vietinės LGBTQ+ erdvės yra svetingos juodaodžiams ir spalvotiems žmonėms, skelbia gaytimes.co.uk. 82 procentai teigė, kad jie nesijaučia atstovaujami LGBTQI+ Jungtinės Karalystės žiniasklaidos.

Tai paaiškėjo paskalbus LGBTQ+ labdaros organizacija „We Will Be Heard“ apklausos ataskaitą. Apklausoje dalyvavo daugiau nei 1 400 žmonių.

Beveik pusė respondentų atskleidė, kad per pastaruosius metus yra susidūrę su prievarta, įžeidimais ar priekabiavimu. Ypač tai pažymėjo emigrantai iš Pakistano (59 proc.), translyčiai (57 proc.) ir ne nedvinariai respondentai (54 proc.).

Viena iš Jungtinės Karalystės „Black Pride“ įkūrėjų, Lady Phyll, sako: „Kiekvienas iš mūsų nusipelno pagarbos, saugumo. Kiekvienas iš mūsų nusipelnė, kad į mūsų patirtis būtų atsižvelgta. Kiekvienas iš mūsų nusipelnė, kad mūsų balsas būtų išgirstas.

„Tikimės, kad kitos organizacijos prisidės prie mūsų, siekdamos pašalinti ir ištaisyti kai kuriuos čia aiškiai nurodytus skirtumus“, - sako Lady Phyll primindama, kad šiuo metu rengiamas konkretus veiksmų planas, kruis pasiūlys kaip spręsti apklausoje minimas problemas.

Daugiau GayTimes.