Laisvės TV tiesiogiai transliuos protestą UŽ Partnerystę

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Laisvės TV tiesiogiai transliuos protestą UŽ Partnerystę

Pir, 03/21/2022 - 17:00
Kategorija:
0 komentarų

"Seimo narė Agnė Širinskienė veidmainiškai dūsauja, kad Partnerystės įstatymams šiuo metu ne laikas ir ne vieta, reikia išbraukti iš darbotvarkės ir palaukti, kol čia viskas nusiramins. Kaip tipiška ir kaip pažįstama", - rašo Andrius Tapinas Facebook paskyroje. - "Ar norime likti korumpuotos ir labiausiai homofobiškos „raškos“ lauke, ar pagaliau sugebėsim atsigręžti į skaidrų ir atsakingą verslą, į tolerantišką ir visiems lygias teises užtikrinančią visuomenę".

"Todėl ir sakau, kad šios dienos protestai yra apie tą patį – kokia bus rytojaus Lietuva, kurioje mes gyvensime (...). Ateikite Vilniuje 18:30 prie Seimo: https://www.facebook.com/events/2199001256934566", - rašo A. Tapinas.

Nuo 17:30 Laisvės TV transliuos ir protestą Kaune, kur rinksis žmonės protestuoti prieš Kauno mero šeimos niekaip nenutraukiamus ryšius su Rusija.

"Laisvės TV planuoja tiesiogines abiejų protestų transliacijas, studijoje aptarsime ne tik jų priežastis ir reikalavimus, bet ir plačiau pasikalbėsime tiek apie Rusijoje liekantį veikti verslą (Carlsberg, Nestle), tiek apie rytojaus balsavimą dėl Partnerystės įstatymo Seime ir kodėl tai yra labai svarbus – principinis Lietuvos parlamento sprendimas", - rašo žurnalistas.