+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Biseksualus supermenas paskatino vyrą imtis grasinimų mirtimi. FTB atlieka tyrimą

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Biseksualus supermenas paskatino vyrą imtis grasinimų mirtimi. FTB atlieka tyrimą

Pir, 05/02/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Kaskart, kai pasklinda žinia apie LGBTQ+ personažus populiarioje kultūroje, neišvengiamai pabunda ir tie, kurie pilni neapykantos ir homofobijos, skelbia Pride. Komiksų kompanijai „DC Comics“ ir komiksų rašytojui išsiųsti grasinimai paskatino atsakingas tarnybas imtis tyrimo.

2021 m. spalį IGN paskelbė straipsnį, kuriame paskelbė, kad Jon Kent, supermeno sūnus, atsiskleis esantis biseksualus. Iš kart po to „DC Comics“ ir neįvardytas komiksų rašytojas sulaukė siaubingų grasinimų mirtimi.

„Aš ketinu sušaudyti ir subombarduoti jūsų būstinę už konservatorių diskriminavimą ir konservatorių tildymą“, – rašoma vienoje iš aštuonių pranešimų, kuriuos IGN gavo iš Kalifornijoje gyvenančio vyro Jeremy Hanson. -  „Vienintelis geras demokratas yra miręs demokratas. Aš nužudysiu jus visus už diskriminaciją ir mano radikalios homoseksualų darbotvarkės kritikos tildymą“.

J. Hanson šiuo metu gresia kaltinimai ir dėl grasinimų Merriam-Webster žodyno leidėjams – dėl žodžių „mergina“ ir „moteris“ apibrėžimų pakeitimo. Grasinimai buvo tokie bauginantys, kad leidėjas jautėsi priverstas penkioms dienoms uždaryti biurus, kad įsitikintų, jog J. Hanson neįvykdys jo grasinimų.

„[Jūsų] būstinė turėtų būti sušaudyta ir subombarduota“, – rašė jis vienoje žinutėje, kuria dalinasi Pride. - „Jūs, piktieji marksistai, turėtumėte būti visi nužudyti. Būtų įvykdytas poetiškas teisingumas, jei kas nors įsiveržtų į jūsų biurus ir šaudytų, nepalikdamas nė vieno iš jūsų komediantų gyvų“.

Anot FTB šie garsinimai nebuvo pavieniai. Jie siųsti ir kitiems žmonėms bei įmonėms.