policija

Policija Baku sulaikė LGBTQ+ aktyvistus. Tyčiojosi, mušė, filmavo ir rodė draugams

Gegužės 23 d. LGBTQ+ aktyvistai Baku, Azerbaidžane, susirinko protestuoti prieš kelių trans bendruomenės narių areštus. Per protestą policija sulaikė septynis asmenis. Pranešama, kad sulaikytieji buvo mušami, gąsdinami, vienas jų patyrė seksualinę prievartą.

Rammstein gerbėjos liudijimai Vilniuje sukrečia: pakvietė į vakarėlį dėl išvaizdos, apsvaigino ir norėjo sekso

Po „Rammstein“ koncerto į vakarėlį pakviesta mergina socialiniuose tinkluose pasidalino kraupia istorija. Į ją sureagavo užsienio žiniasklaida, vakar informaciją paskelta ir Lietuvoje. Panašu, kad Lietuvos policija į įvykį reagavo netinkamai.

Trys žmonės suimti dėl homofobinio išpuolio per futbolo rungtynes

Šeštadienį trys futbolo sirgaliai buvo sulaikyti per Anglijos „Premier“ lygos rungtynes tarp „Wolverhampton“ ir Londono „Chelsea“. Rungtynių metu jie šaukė homofobines skanduotes. Futbolo komandos atsiprašė už šį incidentą.

Jonas Valaitis kreipėsi į ministres: kiekvienas nusipelnome jaustis saugūs

Vakar Jonas Valaitis atviru laišku kreipėsi į Vidaus reikalų ministrę Agnę Bilotaitę ir Teisingumo ministrę Eweliną Dobrowolską atkreipdamas dėmesį į paviršutinę teisėsaugos institucijų reakciją nusikaltimų prieš LGBTQ+ bendruomenę atžvilgiu.

Mantas Mackevičius: Policija vilkina tyrimą dėl Gražulio išpuolio Seime

Praėjusių metų gegužę, po balsavimo dėl Civilinės sąjungos įstatymo, Petras Gražulis Seimo koridoriuje užsipuolė LGBTQ+ atstovus. Išvadino juos išgamomis. Nukentėję asmenys kreipėsi į policiją, tačiau panašu, kad tyrimas yra vilkinamas.

Niujorke apsvaiginti ir naudojant veido atpažinimo programėlę apiplėšti gėjų barų lankytojai

Trys vyrai buvo apsvaiginti narkotikais ir apiplėšti Niujorko gėjų bare „The Eagle“. Šalia esančiame bare panašiomis aplinkybėmis nukentėjo dar du asmenys. Apiplėšimai buvo vykdomi naudojant veido atpažinimo programėlę.