laiškas

Europos Parlamento nariai Lietuvos vadovams: raginame palaikyti Partnerystės įstatymo projektą

„Dėl žinių stokos apie tai, ką reiškia būti šios bendruomenės dalimi, arba dėl dezinformacijos, melagienų ir neapykantos kampanijų, LGBTIQ žmogaus teisės dažnai tampa skaldančios retorikos ir atviros neapykantos taikiniu. Partnerystės įstatymo projektas gali simbolizuoti tam tikrą pokytį ir perėjimą prie atvirumo ir priėmimo. Tai gali tapti sveikesnės, laimingesnės visuomenės receptu ir aiškiu Lietuvos pozicionavimu kaip šalies, pasirinkusios būti progresyvaus, laisvo ir demokratiško pasaulio dalimi“, - rašoma laiške.

PASIRAŠYK! Atviras laiškas Seimo nariams už partnerystę DABAR

"Lietuva turi aiškiai parodyti, kad su Kremliaus vertybėmis mums nepakeliui. Todėl Seimo narių laukia svarbus sprendimas – parodyti vakarietišką lyderystę ir pagaliau priimti Partnerystės įstatymą.

Šiuo sudėtingu laikotarpiu, kai Rusija, nepaisydama tarptautinės teisės ir elementaraus žmogiškumo, užpuolė taikius Ukrainos žmones, mes kartu su Europa ir pasauliu darkart prisiminėme, kokia trapi gali būti laisvė.

Popiežius nusiuntė padėką prieštaringai vertinamai vienuolei už 50 metų tarnystę LGBTQ katalikams

Popiežius Pranciškus išsiuntė padrąsinantį laišką vienai amerikiečių vienuolei, dėkodamas jai už 50 metų tarnystę LGBTQ katalikams. Prieš daugiau nei du dešimtmečius Vatikanas atliko tyrimą ir pasmerkė jos darbą.