lygiateisiškumas

Varšuvos-Kijevo LGBTQ+ eitynėse raginimai užbaigti diskriminaciją (foto, video)

Vakar Varšuvoje tūkstančiai lenkų ir ukrainiečių reikalavo sustabdyti Rusiją ir nutraukti LGBTQ+ bendruomenės diskriminaciją. LGBTQ+ eitynėse dalyvavę žmonės kvietė apginti laisvę ir lygybę karo metu, rašo Reuters.

JAV prezidento Joe Bideno pasiuntinė: santuokos lygybė padaro šeimas ir santuokos institutą stipresnius

JAV prezidento J. Bideno paskirta JAV specialioji pasiuntinė LGBTQI+ asmenų žmogaus teisėms remti - Jessica Stern LRT duotame interviu sako, kad „kai LGBTQI žmonės yra priimami kaip valstybės dalis, tada klesti ir pati šalis”.

Teismo sprendimas Japonijoje daužo LGBTQ+ lygiateisiškumo viltis

Vakarų Japonijos Osakos apygardos teismas atmetė trijų tos pačios lyties porų argumentus, kad draudimas jiems tuoktis prieštarauja šalies Konstitucijai, skelbia TV3. Šis sprendimas yra visiškai priešingas nei kito teismo, kuris buvo konstatavęs priešingai.

Kodėl katalikiškos Ispanijos mokyklose homofobijai nėra vietos?

56.6% Ispanija piliečių sako, kad yra religingi. Nepaisant to, šioje šalyje LGBTQ+ bendruomenės palaikymas taip pat milžiniškas. 53% LGBTQ+ bendruomenės atstovų teigia, kad yra atviri dėl savo seksualinės orientacijos. Lietuvoje tokių - 16 proc. Kodėl taip yra?

„Vinted“ generalinis direktorius: neteisinga, kad įstatymai nepripažįsta LGBTQ+ žmonių meilės

"Būsiu atviras, dėl to šiandien pritraukti talentingus darbuotojus į Vilnių yra žymiai sudėtingiau, nei į „Vinted“ biurus Amsterdame ar Berlyne – į miestus šalyse, kuriose labiau rūpinamasi įvairių mažumų lygiomis teisėmis ir gerove", - sako Thomas.

Jo nuomone, nepaisant kai kurių įmonių pasiekimų lygybės srityje - dar daug turi būti padaryta.

Daugiau nei 4 milijonai dalyvavo LGBTQ+ eitynėse San Paule (foto, video)

Eitynių šūkis „Balsuok su pasididžiavimu“, skatino dalyvius spalio mėnesį vyksiančiuose rinkimuose palaikyti kandidatus, kurie atstovautų LGBTQ+ bendruomenės interesus. Artėjančiuose rinkimuose varžosi ultradešiniųjų pažiūrų prezidentas Jairas Bolsonaras ir buvęs kairiųjų prezidentas Luisas Inasijus Lula da Silva.

Renginio dalyviai nešė plakatus reikalaujančius kovoti su bet kokios rūšies diskriminacija, reikalavo pagalbos įvairovei.