konservatoriai

Savivaldos rinkimai. LGBTQ+ švietimo klausimus prilygino Korano skaitymui, teigia, kad seksualinė orientacija pasirenkama

Įvairių partijų kandidatai į merus „Žinau ką renku“ platformoje pateikė savo nuomonę apie homoseksualius asmenis bei švietimą mokyklose LGBTQ+ klausimais. Atsakymų analizė rodo, kad ne maža dalis politikų iki šiol mano, jog seksualinė orientacija yra pasirenkama, o lygiateisiškumo siekiai tėra nepriimtinas demonstravimasis.

Homoseksualumas yra liga - tokį atsakymą „Žinau, ką renku“ platformoje pateikė konservatorė

„Žinau, ką renku“ platformoje savivaldos rinkimų dalyvių buvo klausiama apie jų požiūrį LGBTQ+ bendruomenės atžvilgiu ir ar mokyklose netrūksta švietimo šiais klausimais. Į Kelmės merus kandidatuojanti konservatorių kandidatė Asta Zavadskienė paliko komentarą, kad homoseksualumas yra liga. Kilus pasipiktinimui - atsakymas ištaisytas.

Konservatorius Kristijonas Bartoševičius siejamas su nepilnamečio ir mažamečio asmens prievartavimu

Šiandien pranešta, kad Seimo narys konservatorius Kristijonas Bartoševičius atsisako Seimo nario mandato. Iškart po to Generalinė Prokuratūra paskelbė žinią, kad kreipėsi į Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen prašydama panaikinti šio Seimo nario neliečiamybę.

Kauno mediko anekdotas apie gėjus privertė konservatorius užkirsti kelius jam dalyvauti rinkimuose

Vakar, po Pasaulio futbolo čempionato finalinių varžybų, 15 numeriu partijos Kauno rinkimų sąraše įrašyto Dariaus Žebrausko Facebook paskyroje buvo paskelbtas tekstas apie gėjus. Jis sudomino ne tik socialinių tinklų gerbėjus, bet ir konservatorių partiją, kuri suskubo imtis veiksmų.

GayLine.LT redakcija: Kada Laisvės partija pralaimėjo?

Pastarosiomis dienomis stebint valdančiųjų partijų špilkavimąsi įdomus ne pats procesas, o kokia informacija išplaukia į paviršių. Atrodo ji lieka paraštėse, tačiau kartu aiškiai parodo Laisvės partijos užimamą vietą koalicijoje, taip pat kaip jos vaidmenį įsivaizduoja bent dalis konservatorių. Dar daugiau – šis viešumoje atliekamas santykių aiškinimasis rodo, jog civilinės sąjungos projektui beveik nėra galimybių būti priimtam.

Prieš Seimo sesiją – nesutarimai tarp valdančiųjų: konservatoriai užsimojo atidėti Partnerystės įstatymą

Seimo vicepirmininkas konservatorius Jurgis Razma, Elta sako manantis, kad liberalai turėtų atidėti priešpriešą visuomenėje galinčių sukelti klausimų, tarp kurių – ir Partnerystės įstatymas. Vis dėlto Seimo Laisvės partijos frakcijos seniūnas Vytautas Mitalas akcentuoja – nors Seimo darbotvarkė keisis, su žmogaus teisėmis susiję klausimai privalo išlikti.