Mokyklos direktorius atskleidė esantis gėjus. Mokiniai pasitiko jį plojimais

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Mokyklos direktorius atskleidė esantis gėjus. Mokiniai pasitiko jį plojimais

Pen, 06/17/2022 - 16:27
Kategorija:
0 komentarų

54 metų Colin Scott savo seksualinę orientaciją kruopščiai slėpė nuo mokinių ir jų tėvų, praneša BBC. Tačiau toliau jis nebenorėjo slapukauti ir Risedale mokyklos Ketricke, Šiaurės Jorkšyre asamblėjos metu viešai prisipažino esantis gėjus.

Pirmadienį mokytojas pasinaudojo proga papasakoti studentams apie savo asmeninį gyvenimą ir supažindinti juos su savo vyru Drew Daltonu, Sanderlando universiteto dėstytoju. Jis sakė: „Atėjo laikas man būti ištikimam sau ir būti sąžiningam“.

Kalbėdamas po asamblėjos jis sakė, kad ankščiau buvo priverstas „meluoti“ savo mokiniams, nes dažnai minėjo „žmoną“, tačiau „ji niekada nepasirodė jokiuose socialiniuose renginiuose“. Jis pridūrė: „Nuo tada, kai jiems pasakiau, jie su manimi nesielgė kitaip“.

Colin Scott užaugo Hebburne ir 1984 m. prisijungė prie karinio jūrų laivyno. Jis sakė, kad būdamas gėjus paauglys devintajame dešimtmetyje susidūrė su nemažai iššūkių, daugelį metų jis „slopino“ savo seksualumą.

„Kai lankiau vidurinę mokyklą, pajutau, kad manyje yra kažkas kitokio“, – sakė jis. - „Aš tikrai su tuo kovojau ir galiausiai supratau, kad esu gėjus“.

Nors „mylėjo karinį jūrų laivyną Colin Scott paliko tarnybą, nes nebegalėjo apsimetinėti. Iki 2000 m. gėjams nebuvo leidžiama tarnauti britų kariuomenėje.

Dešimtajame dešimtmetyje pradėjęs dirbti mokytojo profesiją, jis sakė, kad vėl buvo priverstas slėpti savo tikrąją tapatybę. Vietos valdžios įstatymo 28 skirsnis, priimtas 1988 m. gegužę, uždraudė „vietos valdžios institucijoms skatinti homoseksualumą“. Jis buvo panaikintas 2003 m.

Kalbėdamas po asamblėjos, vienas mokinys sakė: „Tai privertė didžiuotis direktoriumi. Jis buvo labai, labai drąsus darydamas tai, ką darė“. Kitas mokinys pridūrė: „Aš pradėjau verkti, nes tai buvo tikrai emocinga. Žinau, ką reiškia atsiskleisti“.

Mokytojo atsiskleidimas buvo teigiamai sutiktas visų mokinių, kurie pasveikino jį plojimais.