atsiskleidimas

Kaip pasakyti savo žmonai, kad esu homoseksualus?

Atsiskleidimas apie savo seksualinę orientaciją yra asmeniškas ir emociškai sudėtingas procesas, ypač kai esate vedęs. Jei nusprendėte pasakyti savo žmonai, kad esate homoseksualus, tai gali būti vienas iš sunkiausių pokalbių jūsų gyvenime. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip pasiruošti šiam pokalbiui ir kokius žingsnius galite žengti, kad tai būtų kuo mažiau skausminga abiem pusėms.

Milžiniškas judėjimas už partnerystę. Kiekvieną dieną vis nauja pora praneša priklausanti LGBTQ+

Lenkijos valdantiesiems netesint rinkimuose duoto pažado per 100 dienų įteisinti partnerystę, LGBTQ+ bendruomenė susivienijo bendrai akcijai ir kasdien skelbia vis kitos tos pačios lyties asmenų poros raginimą tai padaryti. Sukurta speciali svetainė, kurioje atsiskleidžia vis kiti žmonės – kartais tai tampa pirmu kartu kada jie prabyla apie savo puoselėjimus santykius viešai.

Silvester Belt apie LGBTQ+ menininkus Lietuvoje: apsimetame, kad jų nėra

Dainininkas ir dainų autorius Silvester Belt yra pirmasis atviras LGBTQ+ bendruomenei priklausantis atlikėjas atstovausiantis Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Vienas įtakingiausių queer naujienų portalų PinkNews jis sakė, kad Lietuvos šou scenoje yra daug apsimetinėjimo, daugelis menininkų bijo prisipažinti priklausantys LGBTQ+ bendruomenei.

Mama paaiškino vaikams ką reiškia atsiskleidimas. Įrašas plinta lyg virusas

Emmaline Carroll Southwell, Australijos televizijos laidų vedėjos, įrašas TikTok sulaukė milžiniško susidomėjimo. Jame moteris savo vaikams pasakojo ką reiškia homoseksualiems žmonėms atskleisti savo seksualinę orientaciją tėvams. Vaikų reakcija mūsų redakciją sukrėtė iki širdies gelmių ir privertė mus verkti.

Colton Underwood: „Atsiskleidimo kelionė ne visada būna lengva ir graži“

Colton Underwood 2021 m. laidos „Labas rytas Amerika“ metu atskleidė esantis gėjus. Neseniai žurnalistams jis prisipažino, kad atsiskleidimo procesas ne visuomet būna toks lengvas, kaip norėtųsi. Tiesa, jis pabrėžė, kad labai svarbu rasti žmones iš kurių gali tikėtis paramos.

Oprah Winfrey: būti savimi – reiškia būti laisvu (video)

Viena žinomiausių pokalbių laidų vedėjų, prodiuserė, rašytoja Oprah Winfrey dalyvavo trisdešimt penktuose GLAAD apdovanojimuose, kuriuose išreiškė paramą LGBTQ+ bendruomenei. Atsiimdama apdovanojimą ji pirmą kartą prakalbo apie savo mirusį gėjų brolį.

Olimpinių žaidynių plaukikas Sean Gunn atskleidė esantis gėjus (foto)

Sean Gunn iš Zimbabvės 2016 m. Rio olimpinėse žaidynėse varžėsi 100 metrų plaukime laisvuoju stiliumi ir tapo savo šalies didvyriu. Visai neseniai duodamas interviu „Outsports“ viešai atskleidė esantis homoseksualus ir papasakojo, kad jo komandos draugai ir šeima apie tai jau žinojo kurį laiką.

Adamas ir Ali pasidalino vestuvių albumu: „niekada nebūsite laimingi, jei netikėsite savimi“

Esekse gyvenanti pora Adamas ir Ali po šešerių metų draugystės 2023 m. vasarą susituokė įspūdingame dvare. Su Attitude skaitytojais jie pasidalino ir šventės nuotraukomis, ir savo gyvenimo istorija.

Ricky Martinas turi pėdų fetišą ir nebijo apie tai pranešti pasauliui

Praėjusią vasarą visame pasaulyje žinomas dainininkas šmėžavo žiniasklaidos antraštėse kai pranešė apie skyrybas su savo vyru Jwanu Yosefu. Nepaisant to abu vyrai augina jų vaikus, o Ricky Martinas atranda gyvenimą iš naujo. Naujausiame interviu „GQ“ Ricky prakalbo apie savo fetišą.